На русском языке

Загальні рекомендації по догляду за шкіряними диванами

Шкіряні меблі - це в основному елітні меблі. І такій дорогій шкірі, з якої виготовляється оббивка, потрібен особливий, акуратний і ретельний догляд. Ця оббивка не виносить як високих, так і низьких температур, тому на морозі пошкоджується, втрачаючи еластичність тканини, враховуйте цей факт, якщо купуєте диван в зимову пору року . А після доставки меблів в офіс або вам в будинок не поспішайте відразу розпаковувати її, нехай вона постоїть і адаптується до даного клімату. Щоб зберегти еластичність шкіряної оббивки, потрібно крім чистки, а також і після чистки, змащувати її спеціальними речовинами. Жирні плями органічного походження вбираються в оббивку і стають непомітними, а ось бруд і пил з шкіряної оббивки необхідно видаляти вологою серветкою постійно, але без активного тертя, а дуже акуратно і м'якою серветкою, а не жорсткою губкою або щіткою. Якщо плями стійкі, то застосовуйте для чищення розчин з додаванням мила або медичного спирту. І обов'язково читайте інструкцію по догляду за вашими меблями, тільки тоді вони прослужать для вас довго.

Натуральна шкіра для оббивки диванів

Всі меблі, які мають оббивку з натуральної шкіри, вважаються елітними і навіть предметом розкоші. Але щоб зберегти початковий зовнішній вигляд шкіряної оббивки на якомога більшу кількість років, потрібно враховувати деякі особливості цього матеріалу.

Як поводиться натуральна шкіра?

Натуральна пофарбована і вичинена шкіра використовується для оббивання диванів і є матеріалом, що має капілярно пористу структуру, яка поглинає водяні пари з повітря, тому цей матеріал здатний вбирати в себе воду дуже швидко і також швидко віддавати її назад. Не можна ні в якому разі натуральну шкіру пересушувати, в ній завжди повинна бути достатня кількість вологи, це 10-15% вологи, тому вологість повітря в приміщенні повинна бути не менше 70%. Інакше, якщо вологість буде менша, то і з шкіри піде волога, і матеріал почне псуватися і розтріскуватися.

Крім вологи в натуральній шкірі знаходиться деяка кількість жирів, які надають їй пружність. Цей жир тримається і зберігається в шкірі набагато довше, ніж волога, може пройти кілька років, щоб жири висохли повністю, але це зовсім не означає, що про це можна і забути на кілька років і ніяк не доглядати за матеріалом. Обов'язково хоча б раз на рік повинна проводитися така процедура, як жирування. Якщо цю процедуру не виконувати, то шкіра з часом розтріснеться. І, щоб уникнути такого результату для дорогих і елітних меблів треба виконувати дуже просту процедуру. Для цього знадобиться м'яка губка і стеаринова змазка, якими потрібно протерти меблі.

Як чистити шкіряні меблі?

Якщо ви позбавляєтеся від пилу і бруду, то особливо старатися не потрібно, тут підійде тепла вода і звичайна фланелева тканина, якщо ж якісь забруднення не пішли, то у воду можна додати мильний розчин.
Потрібно враховувати той факт, що дивани з покриттям з натуральної шкіри, у тому числі і фінські дивани, можуть зіпсуватися чим завгодно, це як і фломастерами, маркерами і фарбами, так і червоним вином або якою б то не було їжею. І такі плями видаляти краще ватяним тампоном, змоченим у спиртовому розчині або в чистому медичному спирті. А після такого видалення плями обов'язково протріть шкіру стеаринової мастилом. Ну а якщо ви помітили на шкірі жирну пляму органічного походження, то не хвилюйтеся, вона сама скоро вбереться в тканину і не буде помітною. Але пройтися по цьому місцю серветкою з теплою водою все одно не завадить.

Якщо шкіра на вашому дивані пофарбована дорогим і якісним барвником, то таку шкіру треба берегти від вигорання фарби. Тому ніяк не можна ставити диван з натуральної шкіри під прямі сонячні промені. Якщо у вас в офісі або будинку є електричні освітлювальні прилади, то намагайтеся розташувати диван подалі від них, інакше фарба може зайнятися. Також і з приладами для опалення приміщення, не можна ризикувати перегрівом шкіри, тому розташувати диван потрібно подалі від опалювальних приладів. А також не варто сушити диван ні електричними приладами, ні фенами.

І одне з найголовніших умов догляду за диванами, виготовленими з натуральних матеріалів, щоб вони мали такий же зовнішній вигляд, як при купівлі, їх треба пилососити і бажано щодня, щоб пори в натуральній оббивці були завжди чистими і вільними від пилу і забруднень.

[5288]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона