На русском языке

Робота гіпсокартонщиком в Києві

Работа гипсокартонщиком в Киеве

Доброго дня, шановні колеги гіпсокартонщики.
Всі Ви знаєте, що якщо йде наплив роботи, то як би не старалися майстри, фізично не виходить виконати її всю. У кожної бригади є свій ліміт робіт, який реально можна виконати. У мене вже такий ліміт починає наступати і я себе починаю ніяково відчувати, коли люди просять виконати який-небудь фронт робіт, але через те, що у мене дуже мало на прикметі відмінних майстрів, доводиться відмовлятися від багатьох замовлень, а потенційні замовники змушені самостійно шукати виконавців. І не факт, що потім вони знаходять справді гарних майстрів.

Тому, для того щоб і для замовника полегшити завдання з пошуку кваліфікованих гіпсокартонщиків, і забезпечити роботою гідних майстрів, я і вирішив написати ось таке невелике звернення.

Ясна річ, що хороші майстри, як правило, не сидять без роботи і завжди забезпечені замовленнями, але періодично все одно виникає ситуація, коли в якийсь період замовлення відсутні і щоб уникнути ось такого не бажаного простою, я готовий поділитися частиною своєї роботи. Але... Я можу запропонувати роботу тільки дійсно хорошим майстрам, що не зіпсують мою карму і не підведуть мене. Так як за кожного я буду ручатися особисто, і мені буде дуже неприємно, якщо хтось через недбале ставлення до роботи мене підведе. Такі люди більше ніколи не будуть мною рекомендуватися.

Тепер кілька умов, які в обов'язковому порядку повинні дотримуватися

По-перше, найголовніша умова - це СТАРАННІСТЬ. Ви повинні розуміти, що пріоритетне завдання - це добре виконати свою роботу, а не просто зрубати бабла і перескочити на наступний об'єкт. Ви можете щось не знати і це, за великим рахунком, не страшно. Ви можете прочитати, як можна виконувати свою роботу ще краще тут на сайті. Крім цього Ви завжди можете проконсультуватися тут на будівельному форумі, а якщо виникне необхідність, то я зможу під'їхати безпосередньо на об'єкт і допомогти на місці. Головне щоб Ви старалися, а я зі свого боку, вже буду намагатися всіляко допомагати.

По-друге, що стосується безпосередньо самої роботи. Ви самостійні майстри і маєте право виконувати роботу так, як вважаєте за потрібне. Але раз я буду вас рекомендувати, то я вправі вимагати від вас дотримання деяких вимог. Їх небагато і нічого надприродного в цих вимогах немає.

Те, що всі конструкції повинні бути змонтовані рівно і акуратно це зрозуміло. Крім цього є декілька технічних нюансів:

  • Підвіси повинні встановлюватися з кроком не більше 65 см;
  • Якщо це стеля, то, само собою зрозуміло, що несучі профілі повинні встановлюватися з кроком 40 см і, звичайно ж, на всіх швах повинні стояти перемички;
  • Всі листи гіпсокартону повинні розташовуватися не абияк, а заводські краї до заводських, різані до різаних;
  • Відколи, великі щілини і т. п. дуже не бажанні;
  • Фаски на різаних краях повинні бути зрізані акуратно, а не утворювати «погризені» краї;
  • Саморізи повинні вкручуватися з кроком не більше 20 см і не стирчати через один з гіпсокартону і тим більше, не повинні бути загнані в лист по саме не можу;
  • І останнє. Всі зовнішні кути повинні бути ретельно підігнані. Все зайве сточене за допомогою рубанка, а розпатланий картон зрізаний. Приблизно так, як на фото нижче.
Обработка наружного угла из гипсокартона с помощью рашпильного рубанка

Не забувайте, що вся конструкція повинна виглядати красиво ще до малярних робіт і такий підхід, що маляри все зашляпатурять вітатися не буде.

Я думаю, що з часом так само собою складеться, що буде утворений своєрідний рейтинг і ті, хто будуть свою роботу робити краще за інших, відповідно і отримувати її будуть в першу чергу. Так що у ваших же інтересах робити все добре і не підводити.

Тепер, що стосується того як потрапити в цей самий «рейтинг». Як мінімум мені треба відіслати фото ВАШИХ робіт (адреса скриньки вказана нижче), причому фото повинно бути не здерте з інтернету, а бути в оригінальному розмірі без будь-якої цифрової обробки. В ідеалі, це якщо ви зателефонуєте і запропонуйте під'їхати на об'єкт, де покажете свої роботи до малярних робіт. У цьому випадку ви автоматом заробите додаткові «бали».

Всі деталі та додаткові умови співробітництва при особистій зустрічі, або по телефону (095 839 61 4дев'ять Валентин). Крім цього можете писати на пошту Gipsomaster@gmail.com
Буду радий співпраці.

[5339]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона