На русском языке

Робота маляром в Києві

Работа маляром в Киеве

Доброго дня!
Мене звуть Валентин і я автор цього сайту. Також, як ви вже, напевно, знаєте, я гіпсокартонщик. І відповідно після того як ми закінчуємо монтаж гіпсокартону, дуже часто виникає необхідність порадити замовникам хороших малярів, які б змогли довести розпочату справу до ідеального результату.

Малярів дуже багато, але з іншого боку тих, хто вміє робити свою роботу дійсно добре - одиниці. Тому я і хочу знайти тих людей, з якими було б комфортно працювати і на яких завжди можна буде покластися. Бути завжди впевненим, що твою роботу не споганять, а навпаки зроблять з неї «цукерку».

Практично всі наші об'єкти не проблемні так, як ми принципово не працюємо з проблемними замовниками так, що якщо Ви хороший спец у своїй справі, Вам також буде комфортно працювати. Ми завжди робимо упор на якість і всі знають, що якісна робота не може коштувати дешево, тому вся робота оцінюється гідно. Головне намагатися сповна відпрацювати ті гроші, які платить замовник. Тому як, якщо замовник готовий заплатити за роботу ціну, яка часто перебуває на рівні середніх і вище середніх розцінок, то він хоче на виході отримати результат, який би його повністю влаштовував. І це справедлива вимога.

Я принципово не хочу занижувати планку і опускатися на рівень звичайних ремонтиків, які виконані так собі. Для виконання таких ремонтів і так вистачає «майстрів». А от для виконання якісних ремонтів, які з першого погляду вигідно вирізняються з сірої маси, на даний момент, спостерігається сильний дефіцит кваліфікованих майстрів.
Тому, якщо Ви, чесна і порядна людина, вмієте добре робити свою роботу і готові й надалі вдосконалювати свою майстерність, то ми вас чекаємо з «розпростертими обіймами» і завжди будемо раді співпраці.

Зі свого боку можу обіцяти всіляку підтримку і в міру можливості допомагати усім, чим зможу (це може бути і допомога в проведенні переговорів, інформаційна допомога, переміщення інструменту з об'єкта на об'єкт і т. п.).

Що стосується вимог

То як ви вже зрозуміли з вище написаного - це порядне і чесне ставлення, якісно виконана робота. Відповідно, щоб розпочати співпрацю, ми повинні побачити Вашу роботу і особисто з Вами поспілкуватися.

Тому, якщо Ви зацікавлені у такій співпраці і відчуваєте, що впораєтеся з поставленим завданням, то телефонуйте (095 839 61 4дев'ять Валентин) або пишіть (Gipsomaster@gmail.com), призначайте час і місце, куди ми зможемо під'їхати і оцінити Вашу роботу. Якщо ми залишимося задоволені рівнем Вашої кваліфікації, то думаю, що надалі ми спрацюємося і наша співпраця буде взаємовигідною.

Успіхів у роботі.

[4022]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона