На русском языке

Співробітництво з дизайнерами інтер’єрів

Сотрудничаем с дизайнерами

Доброго дня, шановні дизайнери!
Ми шукаємо хороших, досвідчених дизайнерів, з якими ми могли б співпрацювати на взаємовигідних умовах. Вітаються ті дизайнери, які знають, і як створити гарний інтер'єр, так і вміють робити технічно грамотні креслення.

Якщо Ви ведете об'єкт і Вам потрібні професійні гіпсокартонщики, то ми можемо здорово допомогти і позбавити Вас від можливого «головного болю». У комплексі ми ремонт не виконуємо так, що з цим допомогти не зможемо, але гіпсокартон - це наш «коник».

Зі свого боку можемо запропонувати будь-яку допомогу у вирішенні технічних питань. Якщо Ви сумніваєтеся, чи правильно прийняли технічне рішення щодо гіпсокартонних конструкцій, то Ви завжди можете зателефонувати або написати, ми з радістю допоможемо.

Крім цього тих, дизайнерів, з якими спрацюємось, ми завжди будемо рекомендувати потенційним замовникам. Адже це і в наших інтересах. Працювати по хорошому дизайн-проекту набагато приємніше і швидше. Крім цього, в якості бонусів, ми можемо безкоштовно рекламувати Ваші послуги на сторінках цього та інших сайтів.

Телефонуйте (095 839 61 4дев'ять Валентин), пишіть (Gipsomaster@gmail.com). Будемо раді знайомству і плідній співпраці.

[3376]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона