На русском языке

Гіпсокартон - діло тонке...
Про сайт

Качественный монтаж конструкций из гипсокартона, любой сложности и по приемлемым ценам.

Доброго дня, шановні відвідувачі сайту Rigips.kiev.ua!

Мене звуть Валентин. В мережі відомий під ніком Gipsomaster.

Мені 32 роки і я вже близько дванадцяти років займаюся монтажем гіпсокартонних конструкцій. За цей час у мене вже зібралось достатньо досвіду і це дозволяє мені робити дійсно красиві конструкції з хорошими експлуатаційними якостями.

На даний момент я займаюся тим, що монтую такі конструкції на замовлення, а у вільний час безкоштовно ділюся своїми знаннями з усіма бажаючими, як на цих сторінках, так і у відповідях на своєму будівельному форумі.

На сторінці розцінки, Ви можете ознайомитися з вартістю таких робіт, там же знайдете і мої контакти.

Звертайтеся. Завжди буду радий допомогти.

Останні публікації

Легкий, компактний і універсальний «козел»

Легкий, компактний і універсальний «козел»

Якось довго виношував думку зробити зручний козлик, який можна було б перевозити з об'єкта на об'єкт. Але перша проблема, яка виникала - це його великі габарити навіть у розібраному вигляді. Треба було таке рішення, яке поміститься в багажник легковика.

Багато хто скаже, що навіщо париться, якщо можна прикупити пару драбин і не мати більше проблем. Може й так, але це не мій випадок. Скільки не пробував, ну не можу я повноцінно працювати з драбини. Якщо щось по дрібниці, то можна і з драбини, але якщо робота широкомасштабна, то катастрофічно не вистачає надійного майданчика, на якому можна було б комфортно розміститися з усім необхідним інструментом і не балансувати як у цирку.

>>> Читати далі

Як заощадити на вартості натяжної стелі?

Как обрезается пленка натяжного потолка

Багато хто з Вас задавалися цим питанням? Відповідь на це питання не складна. Тільки «Як заощадити?» - це не зовсім правильне формулювання питання. Точніше існують два варіанти знизити вартість натяжної стелі.
Перший - це якраз як заощадити.
Другий - це як спланувати конфігурацію стелі, щоб вона і виглядала дуже красиво, і вартість її не була захмарною.

Отже. Перший варіант полягає в економії на матеріалах. Можна вибрати різну з цінового діапазону плівку. Ні для кого не секрет, що вартість плівки різна і залежить від виробника. Крім цього можна трохи заощадити, вибираючи різні варіанти кріплення. Одні варіанти дорожчі, інші можуть бути трохи дешевшими.

>>> Читати далі

Підйомник для гіпсокартону – зайвий баласт, чи вірний помічник?

Подъемник для гипсокартона

Не дивлячись на те, що я вже працюю з гипсокартоном близько 12 років, якось не замислювався про необхідність придбати підйомник для гіпсокартону. Підйомники, які траплялися мені на очі, не дуже асоціювались з чимось таким необхідним. Важкі, габаритні, складні в транспортуванні з об'єкта на об'єкт… вони здавались більше баластом, чим корисним пристосуванням. Деякі підйомники для гіпсокартону суміщали в собі і возик для переміщення листів по об'єкту. Але чи потрібен він в звичайному будинку, чи квартирі? Однозначно, що ні. В квартирі з габаритним підйомником немає де розвернутись і в першу чергу потрібно пристосування компактних розмірів. І як вияснилось, такий підйомник є і ім'я йому Премос…

>>> Читати далі

Популярні статті

Красивые потолки из гипсокартона

Красивые потолки из гипсокартона

На цій сторінці виставлені фото найбільш вдалих конструкцій, які були змонтовані особисто мною, автором цього сайту. Всі ці фото розміщені для того, щоб потенційні замовники могли оцінити рівень і якість робіт. Саме тому всі роботи представлені не тільки після всіх оздоблювальних робіт, але і до шпаклівки. Але ця сторінка призначена не тільки для замовників, переглядаючи безліч фотографій красивих конструкцій з гіпсокартону, Ви можете почерпнути цікаві ідеї і використовувати їх при проведенні свого ремонту.

>>> Читати далі

Класифікація і призначення кожного виду металевого профілю

Классификация и назначение каждого вида металлического профиля

Всі, напевно, знають, що красиву складну конструкцію з гіпсокартону неможливо зробити без застосування спеціальних металевих профілів. Їх існує досить багато різновидів і кожен з них призначений для вирішення певних завдань. Тому використовуючи в кожному окремому випадку найбільш оптимальний варіант, можна сильно полегшити собі завдання і при цьому змонтувати надійну конструкцію.

>>> Читати далі

Види гіпсокартону, характеристики, застосування

Виды гипсокартона, характеристики, применение

У цьому огляді наведені всі основні види гіпсокартонних листів, а також детально розписано, чим вони відрізняються один від одного, в яких випадках найбільш доцільно застосовувати той чи інший вид. Дані корисні поради з його порізки при транспортуванні та складуванні на об'єкті.
Причому цей огляд не з розряду: «Два рази побачив лист гіпсокартону і вже про це пишу», а в ньому розписано все так, як бачу це я, людина, яка пропрацювала з гіпсокартоном десяток років.

>>> Читати далі

Арки з гіпсокартону. Їх роль в інтер'єрі

Арки из гипсокартона. Их роль в интерьере

Багатьом з Вас, дорогі читачі, подобаються такі конструкції як арки і Ви напевно придивлялися до свого житла з думкою, де б і собі примостити таку конструкцію.
Арки, правда, можуть дуже добре прикрасити практично будь-яке приміщення і в цій статті описано, в яких випадках і який вид арки найкраще підійде. Але також і перераховані випадки, в яких від монтажу таких конструкцій слід відмовитися або застосувати не той вид арок, який планувався спочатку.

>>> Читати далі

Ніші і полички з гіпсокартону

Ниши и полочки из гипсокартона

При плануванні дизайну кімнати, основну роль відводять конструкціям з гіпсокартону. Чому саме їм? Та тому, що такі конструкції, це як форма, основа, яку надалі можна розфарбовувати і всіляко прикрашати. А серед цих гіпсокартонних конструкцій у центрі уваги завжди знаходяться гіпсокартонні стелі. Хоча треба розуміти, що, не дивлячись на те, що стеля - це сама видима частина приміщення, не завжди вона може прикрашати кімнату. У деяких випадках, невдала стеля може зіграти злий жарт і замість того, щоб приховати недоліки і підкреслити достоїнства - вона може зробити все з точністю до навпаки. Тому в деяких випадках, центром уваги і найкрасивішими конструкціями можуть стати навіть не стелі, а різні ніші і полички на стінах…

>>> Читати далі

Пару слів про електрику

Пару слов об электрике

Хоч це і не зовсім по темі даного сайту, але багатьом з Вас може стати в нагоді ця інформація. Адже монтуючи стелю, арку або перегородку з гіпсокартону, Ви так чи інакше зіткнетеся з необхідністю підключення освітлювальних приладів, розеток, вимикачів ... і це не означає, що Ви повинні витратити кілька днів, щоб вивчити всі тонкощі електромонтажу. Щоб здійснити задумане, достатньо мати мінімальний набір знань і розуміти, коли, навіщо і що Ви повинні робити. Незважаючи на те, що ця стаття висвітлює всі основні питання, в ній немає «води». У ній розглянуто все по суті і тільки найважливіше та найбільш затребуване.

>>> Читати далі

Як самостійно змонтувати стильну багаторівневу стелю?

Как самостоятельно смонтировать стильный многоуровневый потолок?

У багатьох з Вас, шановні читачі є досить багато вільного часу і кожен з Вас знає, що ремонт квартири - це задоволення не з дешевих. Так що ж Вам заважає вникнути трохи в цю тему і зробити частину робіт самостійно і тим самим заощадити частину сімейного бюджету? Швидше за все, тим стримуючим чинником, який заважає зважитися на цей крок, стане брак знань. Але, повірте - це далеко не найскладніше і не переборне завдання. Набути необхідних знань - це справа кількох годин. Отже! Як же змонтувати самому красиву стелю?...

>>> Читати далі

Принципи ціноутворення. Як підрахувати вартість гіпсокартонних конструкцій

Принципы ценообразования. Как подсчитать стоимость гипсокартонных конструкций

Стикаючись в черговий раз з ремонтом, багато людей так і не можуть зрозуміти, чому в ремонтній сфері всі розцінки формуються випадковим чином і дуже важко відстежити в цьому якийсь впорядкований зв'язок? Адже, правда? Багато хто з цим стикалися і задавалися питанням: «Чому в одних якісь послуги коштують стільки-то, а в інших, на ті ж роботи, вартість зовсім інша?
Спеціально для того щоб внести в це питання деяку ясність, я і вирішив написати цю статтю, в якій на своєму прикладі покажу від яких чинників залежить формування цін на ремонтні роботи.

>>> Читати далі

[20106]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона