На русском языке
Архів

Можливо інформація на сторінці застаріла і вже не актуальна!

Свіжі фото та публікації знайдете в Instagram (@valentin_podolyak #Gipsomaster)

Instagram Valentin Podolyak #Gipsomaster Монтаж гипсокартона в Киеве

Заходьте, підписуйтесь, зберігайте, щоб не загубити!

Багаторівнева гіпсокартонна стеля своїми руками? Це просто!

Багаторівнева гіпсокартонна стеля своїми руками? Це просто!

Всім знайоме таке поняття, як ремонт. Хочемо ми того чи ні, а робити його періодично доводиться, нікуди від цього не дінешся. Кожен з нас хоче бачити свій будинок красивим і комфортним! І перед тим, як житло здобуває затишний і свіжий вигляд, доводиться стикатися з багатьма проблемами, головною з яких найчастіше є стеля. Адже саме на стелю ми дивимося кожного ранку, на неї звертають увагу гості Вашого будинку!

Багато хто думає, що зробити багаторівневу стелю з гіпсокартону своїми руками дуже складно, і що зробити красиво і якісно можуть тільки фахівці.
Це не зовсім так. Звичайно, добре коли всі роботи виконує майстер своєї справи, але можливо, фінансові труднощі або простий інтерес спонукає Вас зробити гіпсокартонну стелю своїми руками. Не бійтеся пробувати, вміння тримати інструмент в руках і правильний підхід - ось усе, що потрібно для ремонту стелі.

Гіпсокартонні конструкції вже більше десяти років користуються небувалою популярністю, адже за допомогою цього матеріалу Ви зможете створити у своєму будинку вишуканий інтер'єр. І отримати при цьому самі неповторні форми стелі, стін, арок і перегородок для зонування простору.

Монтаж багаторівневих гіпсокартонних стель, звичайно ж, справа клопітка і непроста. Якщо ж розбити весь процес на етапи, то Ви зрозумієте, що нічого надприродного в монтажі гіпсокартону немає, а сама робота не така вже й складна! Завдання буде здаватись менш страшним, і Вам буде легше його виконати!

Багаторівнева гіпсокартонна стеля своїми руками? Це просто!

Етапи встановлення багаторівневої гіпсокартонної стелі

Отже, перший етап - розмітка. Це початковий і найважливіший момент при монтажі багаторівневої гіпсокартонної стелі. Тут важливо правильно провести всі розрахунки і не допустити великих похибок. Тоді в подальшому не виникне жодних проблем. Не варто думати, що спочатку варто повністю зашити всю стелю, це тільки зайва трата матеріалу і часу. Перший рівень зашивається тільки в потрібних місцях з невеликим запасом. Так економляться кошти і зменшується маса конструкції.

Многоуровневый потолок своими руками - Трехуровневый потолок из гипсокартона на кухне

Спочатку створіть ескіз майбутньої стелі. Потім, дотримуючись масштабу, цей ескіз перенесіть на стелю. Далі розраховується несучий профіль і прибиваються прямі підвіси. Зазвичай крок профілю складає 40 см. Не варто забувати, що профіль першого ярусу має бути ширше малюнка на 8 - 10 см, адже зверху буде прикручуватись профіль другого рівня.

Многоуровневый потолок своими руками - Трехуровневый потолок из гипсокартона на кухне

Другий етап - обшивка першого ярусу гіпсокартоном.

На листах гіпсокартону необхідно прокреслити лінії, які будуть повторювати крок профілю, а також не треба забувати, що зашивати перший рівень стелі треба з запасом в 10 - 15 см. Далі сміливо можна прикручувати саморізи по накресленим лініям, не побоюючись, що можна вкрутити саморіз повз профіль. Потім необхідно знову перенести ескіз на стелю, тільки вже на гіпсокартон. По накресленим лініям пригвинчується профіль другого рівня.

Многоуровневый потолок своими руками - Трехуровневый потолок из гипсокартона на кухне

Третій етап - створення периметра.

За допомогою довгого рівня проводяться кутові мітки від нижнього краю другого ярусу. Далі ці мітки з'єднуються між собою за допомогою малярного шнура. Коли лінія периметра другого рівня готова, по ній прибивається направляючий профіль. Після чого в прибитий до стінки і прикручений до гіпсокартону першого рівня направляючий профіль, вставляється несучий CD - 60 профіль. Так як направляючі профілю знаходяться на одному рівні, то несучий профіль автоматично розташовується в одній площині, необхідно тільки їх перевіряти за допомогою рівня в момент прикручування до підвісів. Провід світильників зручно протягнути поруч. Далі по описаній вище схемі гіпсокартоном обшивають другий рівень.

Многоуровневый потолок своими руками - Трехуровневый потолок из гипсокартона на кухне

Завершальний етап - монтаж третього рівня. З гіпсокартону вирізаються частини потрібного розміру. Для того щоб більш точно виконати останній етап, можна прикласти шматки майбутнього рівня в потрібні місця і обвести по контуру. По ньому ж далі і кріпити профіль третього ярусу. Наостанок обшиваються торці, і все, стеля готова!

Як бачите, нічого надприродного, все досить просто, головне - вірити в себе і свої сили, тоді все вийде!

[22198]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона