На русском языке

Стелі з гіпсокартону

Арки з гіпсокартону

Можете собі уявити красивий ремонт квартири або будинку, в реалізації якого не були використані конструкції з гіпсокартону? Напевно - ні. Цей матеріал вже твердо і міцно зайняв своє місце в рейтингу найпопулярніших.

Але найбільшою проблемою в застосуванні гіпсокартону завжди було і буде - вміння з ним працювати. На відміну від конструкцій, що збираються з готових блоків, виготовлених в заводських умовах, які, в принципі, не можна зробити неправильно і негарно ... з гіпсокартоном справи йдуть інакше.

Краса конструкцій в першу чергу залежить від того, хто і як її змонтував. Відверто кажучи, для тих, хто вміє працювати з гіпсокартоном - це легке завдання і змонтувати ідеально рівну, з плавними вигинами гарну конструкцію не складе особливих труднощів. Причому не залежного від того, що це за конструкція - проста стінка, фігурна перегородка, арка або ж складна багаторівнева стеля з гіпсокартону.

Що ще примітно, так це те, що майстерність гіпсокартонщика не залежить безпосередньо від його досвіду роботи. Те, що люди займаються монтажем гіпсокартону 5 - 10 років, ще не говорить про те, що вони першокласні майстри. І яскравий тому приклад мій форум, на якому деякі користувачі поділилися своїми першими роботами, виконані які набагато краще і професійніше, ніж у більшості людей, які називають себе гіпсокартонщиками. І причина цього, швидше за все, криється в небажанні вчитися і самоудосконалюватися, та й просто банальне бажання зірвати побільше грошей, за якомога короткий час.

арки из гипсокартона фото

Щоб, приміром, стелі з гіпсокартону виглядали дуже красиво і просто притягували до себе захоплені погляди, до їх монтажу треба відноситься, як до мистецтва. Треба любити цю справу і намагатися постійно удосконалюватися, переймати позитивний досвід у своїх більш успішних колег.

Шкода, що не всі це розуміють. Інакше не було б такої ситуації, коли люди зібрали пристойну суму грошей, на хороший ремонт і готові з нею розлучитися, лише б житло перетворилося і стало красивим і затишним ... А на практиці, виявляється, що дуже легко витратити ці гроші даремно і крім розчарування і поганого сну більше нічого не отримати.

Ну, геть лірику та інші міркування. Для чого я все це зараз пишу?

На цій сторінці я хочу виставити напоказ фото деяких своїх робіт. Для чого? Якщо бути чесним, то в першу чергу, щоб попіарити свої послуги. Правда, така реклама актуальна тільки для мешканців Києва.
А також щоб Ви, як потенційні замовники, оцінили якість робіт і у Вас було з чим порівнювати при оцінці добре виконаних робіт і не дуже. Це може стане в нагоді при прийомі робіт. Щоб недомайстри не намагалися підсунути Вам відверту халтуру зі словами: «Так всі роблять і краще зробити не можна!»

Крім цього всі ці роботи виставлені ще й для моїх колег, які прагнуть робити свою роботу ще краще і для тих, хто зважився на самостійний монтаж. У мене секретів немає, переймайте все що бачите, на сторінці самовчителя є ще більше корисної інформації, а якщо є якісь запитання, то ласкаво прошу на форум. Поділюся всім, чим знаю.

Стелі та арки із гіпсокартону в приватному будинку. (Вишгородский район.)

Вітальня

Потолок из гипсокартона фото

Оригінальна трирівнева стеля у вітальні у вигляді ромашки з вбудованим прихованим освітленням у другому рівні. Ця стеля була змонтована у вітальні приватного будинку розміром 6,40 х 6,50 м і висотою стелі близько трьох метрів. Такого роду стеля додає кімнаті більш затишного домашнього виду і візуально робить її вищою. Приховане підсвічування у вигляді світлового шнура, який вмонтований в «пелюстки» другого рівня, випромінюють красиве романтичне світіння.


Потолок из гипсокартона фото

Кухня

Потолок из гипсокартона фото

Велика кухня розмірами 4,00 х 6,50 м до ремонту виглядала дуже незатишно так, як виглядала якось витягнуто. Для того щоб надати їй більш правильних форм, було вирішено поділити її на дві функціональні частини за допомогою напіварки. Для того щоб напіварка не виглядала громіздкою в ній було зроблено наскрізний отвір лінії якого частково повторювали контури арки, а щоб сама арка виглядала елегантніше було прийнято рішення змонтувати на стіні ще дві накладні фальшарки, які повністю дублюють основну напіварку. Також з обох сторін напіварки були змонтовані додаткові накладки, які надали їй більш виразних форм. Після остаточного завершення ремонту - це приміщення перетворилося на дійсно зручну і функціональну кухню, в якій кожен її клаптик території виконував відведену для себе роль.

Потолок из гипсокартона фото

Коридор

Потолок из гипсокартона фото

Складні багаторівневі стелі і красиві декоративні елементи на стінах з гіпсокартону в двох однакових квартирах розташованих у Печерському районі Києва.

Дизайн проект

Планування цих двох трикімнатних квартир було практично ідентичним, а так, як вони призначалися для брата і сестри, то було прийнято рішення зробити їх з одного боку багато в чому схожими, а з іншого і різними. Перед початком робіт в нашому розпорядженні був дизайн проект, вірніше навіть два схожих проекти. Фото одного з них розташований вище, а відмінності Ви зможете відстежити за фотографіями самих кімнат.

Потолок из гипсокартона фото

Спальня №1

Якщо кімната може «похвалитися» високими стелями, то в такій кімнаті може непогано виглядати стеля з прихованим освітленням. Ця спальня не стала винятком. Її окрасою стала трирівнева стеля з гіпсокартону, в якій була передбачена установка натяжного полотна, а самий нижній рівень, виконаний у вигляді вітрила, мав по периметру спеціальні кишені, в яких розміщувався світловий шнур, що виконує роль прихованого підсвічування.

Потолок из гипсокартона фото

навесные потолки

Потолок из гипсокартона фото

Дитяча кімната №1

Потолок из гипсокартона фото

Потолок из гипсокартона фото

подвесные потолки

Потолок из гипсокартона фото

Дитяча кімната №2

Потолок из гипсокартона фото

потолок из гипсокартона своими руками

Потолок из гипсокартона фото

Кухня №1

Потолок из гипсокартона фото

гипсокартонные потолки

Кухня №2

фото потолков из гипсокартона

Потолок из гипсокартона фото

Презентація робіт в форматі відео

[67296]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона