На русском языке

Відповіді на типові питання

Я намагався пригадати, які питання найчастіше нам задавали протягом останніх кількох років, і спробував дати на них вичерпні відповіді.

Питання: А це ваші роботи, що виставлені на сайті?

Відповідь: Так. Всі роботи, які на фото, робив особисто я.

Питання: Де ви працюєте?

Відповідь: У Києві.

Питання: Чи працюєте ви за межами Києва?

Відповідь: Так. Працюємо. Але все ж, якщо Ваш об'єкт розташований далеко, то все одно уточнюйте за телефоном.

Питання: А Ви самі особисто працюєте чи тільки організовуєте?

Відповідь: І сам особисто працюю, і організовую. У нас вже сформувався колектив з числа досвідчених і професійних гіпсокартонщиків.

Питання: А чи можна, щоб нам здійснили монтаж особисто Ви?

Відповідь: Можна. Але за умови, що я вільний. Швидше за все, доведеться якийсь час почекати.

Питання: Наскільки Ви досвідчені? Як довго ви працюєте з гіпсокартоном?

Відповідь: З гипсокартоном я працюю вже більше десяти років. Середній досвід роботи окремих гіпсокартонщиків з числа нашого колективу коливається в межах 8 - 12 років. Тому всі ми досвідчені в цій справі і у кожного за плечима сотні реалізованих конструкцій.

Питання: Скільки коштує монтаж гіпсокартону?

Відповідь: Є сторінка з розцінками, на якій я постарався якомога детальніше і прозоро розписати, що скільки коштує.

Для зручності всі цифри розташовані в таблиці, а нижче є приклади підрахунку реальних конструкцій. Тому велике прохання - перед тим, як дзвонити, прогляньте цю сторінку, а потім - буду радий чути ваш голос.

Питання: Яким чином у Вас відбувається розрахунок? Ви працюєте за передплатою? Чи можна з Вами розраховуватися потім?

Відповідь: Як правило, у нас поетапна система оплати за виконані обсяги робіт. Гроші на перед ми не беремо. Розрахунок в основному йде по кімнатах: ми зробили - Ви розрахувалися. Але можуть бути і винятки. Наприклад, закупівлею матеріалів займаємося ми (відповідно потрібна передплата на закупівлю матеріалів) або з певних причин не можна закінчити якийсь етап роботи (наприклад, в приміщенні висока вологість, тому обшивати гіпсокартоном не можна, але можна зайнятися установкою каркаса).

Питання: Чи можна з Вами торгуватися?

Відповідь: Можна. Запитати завжди можна. Але якщо Ви це будете робити занадто наполегливо, то це може стати причиною відмови від проведення робіт.

Питання: Чи є у Вас знижки?

Відповідь: Так. Звичайно. За замовчуванням знижка 0%, на великих об'єктах вона подвоюється. Ну, а якщо серйозно, то всі ми люди і всі прекрасно розуміємо. Тому, якщо об'єкт не проблемний, не маленький, знаходиться в межах міста і до нього зручно добиратися, Ви знаєте що хочете, є дизайн-проект або ескізи, стіни поштукатурені, нічого не заважає і не затримує роботу ...

Відповідно в такому випадку ми все зробимо швидше, а, отже, і заробимо більше. То чому б не поділитися частиною цього «надприбутку»?
Але не забувайте, що знижка не є чимось обов'язковим і рішення щодо надання знижки приймає майстер.

Питання: Чи можете Ви нам допомогти визначитися з конфігурацією стелі і запропонувати свої варіанти?

Відповідь: Так. Можемо. Можемо і підказати, і проконсультувати, і звернути Вашу увагу на можливі проблеми. Можемо також намалювати ескіз конструкції, який може повністю замінити робоче креслення ...

За це гроші ми не беремо, але Ви повинні розуміти, що це не є нашим обов'язком і ми Вам нічого не винні. Відповідно Ви не можете від нас вимагати надання такої послуги.

Питання: А Ви можете показати об'єкти, де виконували роботи, щоб оцінити якість монтажу конструкцій?

Відповідь: Ні. Я нікого не вожу по об'єктах, на яких раніше працював. Заради того, щоб отримати для себе роботу, я ніколи не буду турбувати людей і проводити на території їхнього сімейного гніздечка екскурсії. І думаю, що мало кому з Вас сподобалося б, якби по Вашому будинку ходили сторонні люди і критикували Ваш інтер'єр, зі словами типу: «Я б зробив (а) по-іншому», «Отстой! Тут треба було зробити ось так. »... і т. п.

Але з іншого боку, Ви можете бути впевнені, що і до Вас я не зателефоную з проханнями привести делегацію.

Питання: Як у Вас вирішується питання із закупівлею матеріалів?

Відповідь: Наша прямий обов'язок порахувати і скласти список всіх необхідних матеріалів. Далі ми віддаємо Вам список, і Ви можете все це купити там, де Вам буде зручно.

Якщо Ви дуже зайняті або боїтеся, що купите щось не те, то ми можемо взяти на себе вирішення цього питання. Вам потрібно буде тільки в обумовлений час прийняти матеріал на об'єкті і розрахуватися з водієм.

Питання: Яка вартість матеріалів, які будете замовляти Ви? Чи зможу я на цьому заощадити?

Відповідь: У більшості випадків всі позиції трохи дешевші, ніж у будівельних супермаркетах Києва. Тому заощадити Ви можете. Але з об'єктивних причин ми не можемо гарантувати, що цей матеріал буде найдешевшим.

Ціни постійно змінюються, а у нас немає зайвого часу для моніторингу та обдзвону всіляких фірм у пошуках дешевших позицій. Ми протягом кількох останніх років спрацювалися з деякими постачальниками, які ніколи не підводили, поставляли завжди будматеріали належної якості (що важливо) і при цьому за адекватною ціною.

Але Ви можете спробувати ще більше заощадити. Після замовлення матеріалу постачальники надсилають рахунок-фактуру, Ви можете пошукати інших постачальників (з'їздити в найближчі магазини, пошукати в інтернеті) і порівняти ціни. Якщо буде реально дешевше, а матеріал ідентичний, то можна буде ризикнути і закупитися у них. І якщо все пройде гладко, то можна буде у них закуповуватися і на майбутнє, а в наш список завдяки Вам додатися ще один постачальник.

Питання: Чи можна закупити матеріал однієї доставкою?

Відповідь: Можна. Але не завжди. Якщо об'єкт не великий, а конструкції не складні, то можна все точно підрахувати і замовити за один раз.

Якщо ж об'єкт великий, або планується монтаж дуже складних конструкцій, то в такому випадку ми намагаємося замовити близько 80% всіх необхідних матеріалів, а з наближенням до фінальної стадії - дораховуємо залишок і замовляємо все інше.

Питання:Як Ви працюєте? Нам треба буде шукати якісь столи або матеріал на козли і риштування?

Відповідь: Швидше за все, ні. Ми забезпечені всим необхідним для комфортної роботи. Хтось із нашого колективу працює на будівельних ходулях, хтось пересувається на мобільних дерев'яних драбинах ... Особисто у мене є комплект універсальних алюмінієвих козлів і драбин на всі випадки життя. Тому в більшості випадків, Вам не потрібно буде ламати голову ... Хоча? Ми поїдемо, а малярам та іншим робітникам, можливо, щось таке і знадобитися..
Але це вже інша історія.

Питання:А Ви тільки монтуєте гіпсокартон чи після його ще шпаклюється і фарбуєте?

Відповідь:У більшості випадків у нас йде поділ праці. Гипсокартонщики монтують всі конструкції, а потім маляри все це доводять до фінальної стадії

Причому виконувати весь спектр малярних робіт можуть як Ваші маляра, так і наші. Це вже як буде зручно Вам.

Питання: А Ви робите ремонт під «ключ»?

Відповідь:Особисто я ні, але у мене є кілька знайомих бригад, які виконують всі роботи в комплексі. Правда, вони частенько бувають щільно завантажені, але Ви можете зателефонувати мені, можливо вони до цього часу якраз звільняться.

Питання: Чи здійснюєте Ви електромонтажні роботи??

Відповідь: Так. Звичайно. Причому ці роботи поділяються на дві категорії..

Перша- це частковий електромонтаж, який передбачає прокладку і підключення освітлювальних і розеткових груп всередині гіпсокартонних конструкцій. Ці роботи, як правило, виконують самі монтажники гіпсокартону. (Здесь Тут можете почитати чому?)

Друга категорія - це повний електромонтаж, який включає в себе перелік робіт, починаючи від штроблення і закінчуючи підключенням розподільчого щита. Ці роботи здійснюють професійні електрики, які добре себе зарекомендували не на одному об'єкті.

Питання: Чи не будуть наші меблі заважати проведенню ремонту?

Відповідь:Будуть. Будь-які меблі створюють певні незручності і розтягують терміни ремонту. Тому дуже небажана присутність в кімнаті великогабаритних меблів і техніки (диванів, ліжок, тумб, холодильників тощо).

Винятком може бути хіба що шафа, яку реально нікуди винести.

Ще переконливе прохання - не купуйте меблі і техніку завчасно. Я до цього часу згадую величезний і непідйомний холодильник LG, з яким ми більше місяця водили хороводи по квартирі. Повірте, приємного мало. І це при тому, що після закінчення ремонту він замовникам перестав подобатися.

Питання: А Ви робите звукоізоляцію стін і стель? І якщо робите, то чим?

Відповідь: Так. Звичайно ж робимо. Що ж стосується матеріалів, то тут вибір не особливо великий. Як правило, все, що можна зробити, так це проклеїти всі напрямні профілі і підвіси демпферною стрічкою, а вільний простір закласти мінеральною ватою. Звук від сусідів повністю не зникне, але істотно знизиться. Якщо ж це не звичайна квартира, а, наприклад, студія звукозапису, то там можна виконати цілий ряд робіт, які повністю виключать звукопередачу.

Але це вже окрема тема.

Питання: Ми замовили розробку дизайн-проекту, але не впевнені, що там все враховано, а самі в цьому мало розбираємося. Валентин, скажіть, а можна Вас попросити перевірити проект на предмет помилок і недоліків, щоб уникнути проблем ще на ранніх стадіях ремонту?

Відповідь: Можна. Я це називаю аудит дизайн-проекту. Я частенько таке вже роблю і замовники не пошкодували, звернулися до мене. Але тут є кілька але ...

По-перше, це не безкоштовно. На те, щоб все продумати і прорахувати, необхідно досить багато часу. Тому середня ціна такої послуги становить 20% від вартості розробки дизайн-проекту.

По-друге, немає гарантії, що абсолютно всі помилки будуть помічені. У мене технічний склад розуму, добре розвинена просторова уява і завдяки великому досвіду з'явилося чуття на можливі проблеми. Тому я часто помічаю те, на що не звертають уваги творчі люди.

І якщо помилки є, то я їх обов'язково знайду ... от тільки не факт, що всі.

Питання: Для того, щоб Ви могли приступити до монтажу гіпсокартону, що має бути вже зроблено? Яка послідовність робіт?

Відповідь:Гіпсокартон монтується приблизно на півдорозі до фінальної стадії. Гіпсокартонні роботи починають виконуватися тоді, коли проведені всі основні комунікації і по-максимуму здійснені всі вологі процеси.

Що стосується комунікацій, то повинні бути протягнуті всі основні кабелі розеткових груп, освітлення, телебачення, інтернет, домофона та інших. Вже повинна бути здійснена розводка сантехнічних труб та опалення, покладена тепла підлога. Прокладено траси кондиціонерів і встановлено зовнішні блоки.

Після чого треба буде здійснити всі вологіі процеси, такі як штукатурка і заливка стяжок. Причому треба мати на увазі, що після закінчення таких робіт повинен пройти якийсь час, щоб вся зайва волога вийшла, і відносна вологість у кімнатах максимально наблизилася до нормальних значень. І це дуже важливий момент. Якщо в кімнатах буде надмірна вологість, то гіпсокартон (будучи гігроскопічним матеріалом),дуже швидко вбере всю цю вологу в себе. А якщо його ще й пошпаклювать відразу, то, коли він підсохне і повністю втратить всю раніше ввібрану вологу, тріщини між листами будуть неминучими. З тієї простої причини, що після вбирання вологи лист гіпсокартону трохи розбухає, а після просушування повертається до свого нормального стану. Тобто, кожен лист стає трохи меншим, в результаті чого між листами утворюються невеликі тріщинки.

Питання: А Ви встановлюєте натяжні стелі?

Відповідь: Ні. Самі ми цим не займаємося (поки що). Можемо тільки порадити, куди звернутися.

Питання: А Ви беретеся за маленькі об'єми?

Відповідь: Беремося. Але у нас мінімальне замовлення 15 м. кв. Ми можемо зробити будь-який маленький об'єм, але за ціною мінімального.

Питання: Яким чином у Вас можна замовити монтаж? У Вас запис чи черга?

Відповідь: Складно відповісти однозначно. Все індивідуально. Як такого запису немає, але, якщо Ви звернетеся завчасно, ми можемо все заздалегідь спланувати, і тоді монтаж гіпсокартону у Вас буде здійснено в більш стислі терміни. Тому, якщо є можливість, то телефонуйте завчасно.

Питання: Чи впливає висота приміщення на вартість робіт?

Відповідь: Так. Впливає. Чим більшою є висота стель, тим дорожче обійдуться роботи. Для висоти приміщення до 2,80 м всі роботи виконуються за стандартними розцінками. За кожні додаткові 10 см висоти стелі + 3 грн до всіх розцінок. У занадто високих приміщеннях ціна індивідуальна, за домовленістю.

Питання: Я прочитав (ла) на сторінці з розцінками, що Ви встановлюєте точкові світильники. Яким чином це все відбувається?

Відповідь:Так. Все вірно. Ми дійсно встановлюємо точкові світильники. І от саме цю роботу краще завжди доручати нам. (Тут я детально пояснив чому).

Адже тільки ми можемо ідеально точно прив'язати світильник до конфігурації багаторівневої гіпсокартонної стелі, тільки ми можемо заздалегідь все продумати і виключити потрапляння несучого профілю на посадкове місце світильника ... Всі роботи ми виконуємо в два етапи:

Перший - це протяжка живильних кабелів, розмітка і висвердлювання отворів. За цю роботу ми беремо 50% від вартості установки світильника.
Після того, як стелі будуть поштукатурені і пофарбовані, ми приїжджаємо і встановлюємо безпосередньо самі світильники. При необхідності розсвердлюємо отвори, підключаємо живлення і встановлюємо у відведене для нього місце, а Ви оплачуєте інші 50% вартості..

При бажанні Ви можете відмовитися від другого етапу і зробити це самостійно (при цьому заощадивши), або це може зробити інший електрик.

Питання: А Ви приймаєте і розвантажуєте матеріал?

Відповідь:Ні. Це не є нашим обов'язком. Наше завдання виконати роботу, а всі необхідні для цього матеріали вже мають бути на об'єкті..

Але ми також розуміємо, що для деяких замовників це реальна проблема. Тому можемо допомогти організувати розвантаження або за окрему плату можемо розвантажити самі.

Питання: А скільки може коштувати розвантаження матеріалу?

Відповідь: Складно сказати однозначно. Всі вантажники по-різному оцінюють свою працю. Наприклад, вантажники, з якими ми перетиналися останнім часом, рахували вартість розвантаження наступним чином:

1 година = 45 грн

Для розвантаження необхідно 2 людини. Відповідно:

45 грн х 2 людини = 90 грн / год

Крім цього мінімальне замовлення у них становив 2 години. Тобто середня вартість розвантаження становила 180 грн, оскільки у більшості випадків вдавалося вкластися в дві години.

Якщо ж матеріалу багато і за дві години його не виходить розвантажити, то кожен наступний час - це плюс 90 грн.

Питання: А ви закладати стики гіпсокартону?

Відповідь: Ні. Завдання гіпсокартонщиків розшити шви (зробити фаску на різаних краях). Закладення ж швів - доля малярів.

Питання: А як і чим найкраще закрити стики, щоб не було тріщин і будь-яких інших дефектів?

Відповідь: Це питання більше до малярів. Варіантів багато і кожен майстер хвалить свій метод. Свою думку я «висловив» в окремій статті: «Закладання стиків гіпсокартону». Крім цього було обговорення цього питання на форумі.

Питання: Чи варто конструкції з гіпсокартону обшивати в два шари?

Відповідь: Стелі, в більшості випадків, не варто. Винятком може тільки бути той випадок, коли можливі суттєві зрушення перекриття. Але в такому разі не завадило б задуматися над альтернативами. Наприклад, натяжна або модульна стеля.

Що ж до фальшстін і перегородок (особливо перегородок), то обшивка в два шари надає конструкціям відмінною жорсткості і гарної звукоізоляції. Якщо у Вас ремонт не малобюджетний і є можливість викроїти пару зайвих тисяч, то однозначно краще обшивати в два шари. (Можна обшивати і в три шари, але це вже буде перебір. Так роблять тільки в Європі, а нам поки до них далеко о :) ).

Якщо ж у Вас немає зайвих грошей, то не переживайте, в один шар теж буде нормально.

Питання: Який краще гіпсокартон використовувати для обшивки стель - стельовий чи стіновий?

Відповідь: Більшість майстрів схиляється до того, щоб використовувати стіновий гіпсокартон. Деякі маляри розповідали жахи про те, як у них провисав стельовий гіпс. Я особисто НІДЕ такого не спостерігав. Тому на момент написання цього «запитальника» я в основному для стель використовував стельовий гіпсокартон товщиною 9,5 мм. Але так як «світова спільнота» в більшості і активно відстоює свою правоту, то я потихеньку починаю поглядати у бік стінового (12,5 мм).

Хоча є ще один момент. Складні багаторівневі конструкції із стельового гіпсокартону (за інших рівних) виходять більш витонченими, ніж з грубого стінового. Тому запас міцності на шкоду красі якось теж не є гуд. ІМХО!

Питання: Мені порадили зашивати всю квартиру вологостійким гіпсокартоном. Варто чи не варто? Які є нюанси?

Відповідь: Якщо Вам ця думка не дає спокою і у Вас є зайві кошти, то однозначно зашивати вологостійким і не навантажувати себе зайвими переживаннями. Але якщо з грошима не все так добре, то можна розібратися в цьому питанні і також спати спокійно.

По суті, вологостійкий гіпсокартон від стінового нічим таким кардинально не відрізняється. Товщина та ж, розмір той же. Але трохи більша щільність, зменшена гігроскопічність (менше вологи вбирає) і картон оброблений антисептичним розчином. Ось і все.

Тому не тіште себе ілюзіями, що якщо Вас затоплять сусіди зверху, то вологостійкий гіпсокартон врятує красу Вашого ремонту. Якщо підтоплення будуть істотними, то як на стіновому, так і на вологостійкому гіпсокартоні, залишиться відбиток цього процесу.

Якщо ж підтоплення будуть локальними і не рясними, то і на тому, і на тому гіпсі проступлять всього лише жовті плями, які буде не складно перефарбувати

Ще один момент, на який хочеться звернути увагу, так це на місця, де вологостійкий гіпсокартон повинен бути присутнім в обов'язковому порядку, а де спокійно і без шкоди для якості можна обійтися звичайним гіпсокартоном.
Отже! Ванна і санвузол - обов'язково.
Лоджія і кухня - бажано.
В інших випадках (не рахуючи підвали і відверто сирі приміщення) - застосування вологостійкого гіпсокартону часто не виправдане.

Якщо у Вас є якесь питання, то Ви його можете задати мені, а я постараюся на нього відповісти.

А якщо нам пощастило працювати у Вас, то Ви можете залишити відгук про нашу роботу.


Поставити питання - отримати відповідь!

Сталася помилка, поводомлення не може бути відправленим!
Повідомлення успішно відправлене!
Найближчим часом я постараюся дати на нього відповідь!
Спасибо.
Це поле обов'язково слід заповнити
Введіть правильний email!
Це поле обов'язково слід заповнити
Цифри введено невірно!

Увага! Якщо Ви хочете прикріпити до листа фото чи інші документи, тоді пишіть на мою поштову скриньку:  Gipsomaster@gmail.com

[10571]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона