На русском языке

Ніші та полички з гіпсокартону

Ніші та полички з гіпсокартону

Як тільки «движок» ремонту завівся і весь процес пішов, то вже відступати нікуди як би важко не було. Особливо важко проводити ремонт, коли бюджет не дозволяє найняти професійного дизайнера. Тоді роль дизайнера дістається ... правильно, жінці.

Тому як для мужиків, за деяким винятком, важливо, де стоятиме ЙОГО комп'ютерний стіл, де буде розташований диван, і чи правильно він буде поєднуватися з тєліком, а також чи правильно буде поєднуватися другий тєлік з кухонним столом. Ну, ще щоб сантехніка була надійною, щоб потім самому там не лазити і нічого не підкручувати. Ось, мабуть, і все.
Все інше доведеться вирішувати господарці будинку: Які будуть стелі, чим будуть оброблені стіни, яка буде колірна гамма всіх видів оздоблення, предметів і меблів, яке буде підлогове покриття і його колір, фактура, які меблі і де вони стоятимуть, які штори, гардини ... загалом все-все інше.

Ніші та полички з гіпсокартону

А як часом важко визначитися з формами стель, арок, ніш, поличок, перегородок та інших елементів, які допомагають зробити житло особливим? Бувало, що щось і крутиться в голові, але немає чіткої картинки, чого б такого хотілося бачити?

Хотілося б бачити красиву стелю з гіпсокартону в кілька рівнів, але висота стелі не дозволяє. У той кут поставити шафу, але якось він там не вписується, чогось не вистачає, а чого? Телевізор повісити на стінку, але якось він біднувато там виглядає ..., а он стінка повністю гола і прямо проситься: «Зроби акцент на мені!»

У таких випадках частенько не вистачає, якихось декоративних елементів, які б стали тією «родзинкою», яка б підкреслила всі достоїнства приміщення і вигідно б приховала недоліки. Наприклад, якщо висота стелі не дозволяє зробити багаторівневу стелю, а так хотілося б бачити якісь складні форми ... Не турбуйтеся. Не обов'язково зациклюватися тільки на стелі.

Ніші та полички з гіпсокартону

Занижена стеля - це не є добре. Ви цілком можете зробити рівненьку стелю, але зате на вільній стіні зробити гарний, акуратний накладний малюнок з гіпсокартону. Гіпсокартонна конструкція на такій стіні буде виглядати не гірше ніж на стелі. І кімната буде залишатися високою, і в той же час оригінально прикраситься.

Ви бачите, що шафа-купе, після того як встановиться, буде виглядати не так як би Вам хотілося ... Подумайте, може бути десь стоїть змонтувати невелику перегородочку з гіпсокартону, можливо якоюсь особливої конфігурації, з нішами або поличками з декоративним підсвічуванням ..., а в нішу, що утворилася, може бути і шафа-купе відмінно впишеться?
Ви вже подумки розставили меблі, але бачите, що один з кутів кімнати здається якимось порожнім, незавершеним ... Придивіться, може те, що б Ви хотіли - це якраз і є якісь декоративні ніші і полички з гіпсокартону? А може на те місце «проситься» накладна фальш-арка чи може бути стеля хоче плавно перейти зі стелі на стіну і собою прикрасити злощасний кут?

Ніші та полички з гіпсокартону

Ви хотіли повісити на стіну плазмовий або LCD телевізор, але дуже не хотіли б, щоб він так сильно стовбурчився від стіни і всім показував своє величезне кріплення? У цьому випадку можна або просто зробити невелике поглиблення під кріплення телевізора і таким чином встановити його трохи ближче до стінки, щоб він виглядав більш акуратніше, або змонтувати на цій стіні конструкцію з гіпсокартону з нішами, поличками, декоративним підсвічуванням і передбачити місце, в яке відмінно впишеться телевізор.

Варіантів рішень проблем маса. Потрібно намагатися давати волю уяві і подумки перебирати всілякі варіанти, нехай навіть на перший погляд і невідповідні. Часто рішення приходить несподівано і виявляється зовсім не таким як планувалося протягом багатьох днів. Просто в один прекрасний момент раз і «еврика!» Саме вдале рішення знайдено.

Ніші та полички з гіпсокартону

Також вдалий прийом, за допомогою якого можна додатково підкреслити глибину та красу ліній гіпсокартонних конструкцій у вигляді ніш і поличок - це виділити окремі елементи конструкції декоративними штукатурками та фарбами, використовувати такі матеріали для декорування, як скло, дзеркало, вітражі, акрил, метал, дерево , пластик, ламіноване ДСП або МДФ і т.п. матеріали. Ці матеріали можуть зробити конструкції як більш красивими і витонченими, так і зробити поверхню ніш і поличок з гіпсокартону більш практичними. Це дозволить використовувати полички не тільки для розстановки різних сувенірів, але і, наприклад, в якості книжкових полиць.

Щоб все зробити витончено і красиво, головне не злякати хорошу ідею. Огляньте пильно, без поспіху і метушні, всі закутки Вашого будинку. Зосередьтеся і змоделюйте в своїй уяві, окремі елементи Вашого будинку мрії, яким би Ви хотіли його бачити і поки не забули, матеріалізуйте думки на папері.

Вірте в себе і все у Вас чудово вийде.

[19147]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона