На русском языке

Монтаж гіпсокартону - ціна

Доброго дня! Ця сторінка для Вас, шановні замовники.
За останні кілька років, спілкуючись з Вами по телефону, я помітив, що практично кожен раз піднімається одне і те ж питання, яке в першу чергу стосується цін на гіпсокартонні роботи. І щоб внести деяку ясність і розписати своє бачення ціноутворення, я і вирішив написати цей невеликий огляд.

Гіпсокартонні роботи - ціни

Спеціально для тих, кого цікавлять цифри, розміщую в таблиці всі розцінки, а нижче розпишу, яким чином формуються ціни в «гіпсокартонному світі» і чому вони не скрізь однакові. А також як розраховується вартість багаторівневих стель.

Увага! Всі роботи проводяться тільки в Києві та передмісті

Ціни актуальні на 28 травня 2023 року

Вартість монтажу гіпсокартону

Види робіт Ціна Одиниці виміру Примітки
Ціни вказані без урахування вартості матеріалів і не включають в себе вартість
оздоблювальних робіт (обробки стиків, шпаклівки і фарбування).
Роботи здаються в тому вигляді, як на фото!
Монтаж однорівневої гіпсокартонної стелі 265 грн/м2 Вартість залежить від площі поверхні та висоти стелі. Ціна вказана для висоти стелі до 2,80 метрів. При великому обсязі (від 200 м2 та більше) можливі знижки до 5%.
Вартість багаторівневих стель 265 грн/м2 Як бачите, ціна така ж, як і для прямої стелі. У вартість включається площа за фактом підшитої стелі. Але у вартість також і включаються додаткові роботи з облаштування самих рівнів. І залежно від того, яким чином короби будуть з'єднуватися та їх загальної довжини, і буде вирахувана остаточна вартість. Тут все просто. Чим більше довжина коробів і складність їх виконання, тим дорожче конструкція. І навпаки. Чим конструкція лаконічніша, тим вона дешевша.
Нижче перераховані поширені способи з'єднання рівнів і вказана вартість кожного з видів:
– глухий прямолінійний короб 265 грн/м.п. Звичайне з'єднання рівнів прямою вертикальною смужкою без додаткових бортиків, поглиблень і т. п.
– глухий криволінійний короб 305 грн/м.п. Те ж саме, тільки вертикальна смужка у вигляді частини кола, хвилі і т. п.
– прямолінійна консоль під приховане освітлення 285 грн/м.п. Консоль являє собою конструкцію з поглибленням під приховані джерела освітлення і із зовнішнім бортиком, який візуально прикриває освітлювальні прилади. Внутрішня частина консолі при цьому не обшивається. Якщо виникає необхідність обшити консоль з усіх боків, то така вартість буде обумовлюватися в індивідуальному порядку.
– криволінійна консоль під приховане освітлення 325 грн/м.п. Консоль являє собою конструкцію з поглибленням під приховані джерела освітлення і з зовнішнім бортиком, який візуально прикриває освітлювальні прилади. Конфігурація самої консолі криволінійна. Внутрішня частина консолі при цьому не обшивається. Якщо виникає необхідність обшити консоль з усіх боків, то така вартість буде обумовлюватися в індивідуальному порядку.
– прихований карниз під штори 265 грн/м.п. У тій частині стелі, що проходить біля вікна, робиться поглиблення, в яке в подальшому можна прикріпити карниз. Вартість вказана для карнизу, ширина якого 20 см и більше. Якщо карниз вужчий, то вартість його монтажу буде складати – 300 грн/м. п.

Приклад розрахунку вартості багаторівневої стелі
12 700 грн Наприклад, монтаж такої двох-рівневої стелі середньої складності площею 18 м2, буде коштувати - 12 700 грн (18 м.кв * 265 грн/м2 = 4 770 грн , плюс 26 м.п. вертикальної частини малюнка * 305 грн/м.п.= 7 930 грн)
Ближче до кінця сторінки є ще один приклад розрахунку вартості на прикладі іншої стелі.
Монтаж гіпсокартону на стіни 260 грн/м2 Монтаж на металевий каркас або на клей Perlfix
Вартість монтажних робіт у цій табличці наведена для висоти приміщень до 2,80 метрів. За кожні додаткові 10 см висоти додається 10 грн до більшості розцінок.
Перегородки 230 грн/м2 Ціна вказана для одношарової обшивки. Кожен додатковий шар + 60 грн / м2 Ціна вказана без урахування вартості укладання всередину перегородки звукоізолятора. Вартість його укладання складає 80 грн / м2
Також із загальної площі перегородок не вираховуються віконні та дверні отвори, тому що ці елементи - не просто дірки в стіні, а є частиною конструкції. Під них особливим чином встановлюються профілі та додатково посилюються.
Відкоси 265 грн/м.п.
Монтаж підвісної стелі Armstrong від 155 грн/м2 Висота стелі до 3-х метрів, вище 3-х метрів розраховуеться індивідуально
Монтаж стелі Грільято 185 грн/м2 Висота стелі до 3-х метрів, вище 3-х метрів розраховуеться індивідуально
Монтаж вагонки, МДФ від 185 грн/м2
Монтаж сайдингу від 185 грн/м2 Висота до 3-х метрів, вище 3-х метрів розраховуеться індивідуально
Звукоізоляція (теплоізоляція) 80 грн/м2 Вартість вказана для тепло-(звуко-)ізолятора товщиною до 100 мм, який укладається (приклеюється (стосується пінополістирольних плит)) в один шар.
Мінімальне замовлення 3000 грн Ми можемо взятися за виконання будь-якого маленького об'єму робіт, але при умові, що його вартість буде складати не менше 3000 грн.

Вартість малярних робіт

Види робіт Ціна Одиниці виміру Примітки
Обробка стиків гіпсокартону 0 грн/м.п. Входить у вартість шпаклівки
Ґрунтовка 20 грн/м2 Вартість одного шару
Установка прямих куточків 45 грн/м.п. Пластиковий, алюмінієвий чи на паперовій основі.
Установка арочних куточків 50 грн/м.п. Арочний перфорований куточок відрізняється від прямого куточка тим, що може вигинатись, повторюючи конфігурацію криволінійних конструкцій. При шпаклюванні консолей під приховане освітлення, куточки встановлюються на бортик, який прикриває джерело світла, як правило, в двох місцях - зверху та знизу полички.
Шпаклівка торця глухого коробу (відкосу) 105 грн/м.п. Маються на увазі ділянки, які з'єднують один рівень з іншим, коли мова йде про багаторівневі конструкції. Також сюди входять вузькі ділянки, які утворюють, так звані, відкоси (навколо вікон, дверей, торців колон і інших декоративних елементів).
Шпаклівка торця консолі під приховане освітлення 175 грн/м.п. В даному випадку в цю вартість входить шпаклівка внутрішнього простору консолі (видимої її частини), а також шпаклівка зовнішнього бортика, який прикриває джерела прихованого світла.
Шпаклівка під фарбування (стіна) 125 грн/м2 До якості такої поверхні висуваються підвищені вимоги. В цю вартість входить нанесення трьох шарів шпаклівки з подальшим їх шліфуванням.
Шпаклівка під фарбування (стеля) 135 грн/м2 До якості такої поверхні висуваються підвищені вимоги. В цю вартість входить нанесення трьох шарів шпаклівки з подальшим їх шліфуванням.
Шпаклівка під шпалери (стіна) 100 грн/м2 На відміну від шпаклівки під фарбування, поверхня, яка згодом буде обклеюватись шпалерами, може містити невеликі подряпини та інші дрібні вади, які ніяк не проявляються на поверхні шпалер. В цю вартість входить нанесення двох-трьох шарів шпаклівки з подальшим їх шліфуванням.
Шпаклівка під шпалери (стеля) 110 грн/м2 На відміну від шпаклівки під фарбування, поверхня, яка згодом буде обклеюватись шпалерами, може містити невеликі подряпини та інші дрібні вади, які ніяк не проявляються на поверхні шпалер. В цю вартість входить нанесення двох-трьох шарів шпаклівки з подальшим їх шліфуванням.
Поклейка шпалер від 75 грн/м2 Вартість обклеювання шпалерами залежить від типу шпалер і їх вартості, а також від типу обклеюваної поверхні (стеля, стіна, кількість рівнів і переломів, наявність складних ділянок (арки та інші фігурні елементи)). У таких випадках вартість визначається на основі індивідуальних прорахунків.
Поклейка склополотна (чи аналогів) 70 грн/м2 Проклейка склополотном не є обов'язковою умовою. Це всього лише додаткова гарантія, що в процесі експлуатації приміщення, з роками, на поверхні, що оброблюється не з'являться тріщинки. Якщо у Вас обмежений бюджет, то цей пункт без особливого ризику можна опустити.
Поклейка багетів (молдингів) 70 грн/м. п. Вартість вказана для багетів, які приклеюються до прямолінійних ділянок. Вартість поклейки гнучких багетів дуже індивідуальна і залежить від безлічі факторів (тип, ширина, радіус вигину, напрямки вигинів і т. п.).
Фарбування стіни 75 грн/м2 У даному випадку Ви платите за фінальний результат, а маляра будуть наносити стільки шарів фарби, скільки буде потрібно для відмінного вигляду. Як правило, - це 2 - 3 шари.
Фарбування стелі 80 грн/м2 У даному випадку Ви платите за фінальний результат, а маляра будуть наносити стільки шарів фарби, скільки буде потрібно для відмінного вигляду. Як правило, - це 2 - 3 шари.
Додаткові послуги
Види робіт Ціна Одиниці виміру Примітки
Виїзд, заміри та консультації безкоштовно


Витратні матеріали Ми не вимагаємо від замовника компенсації за всі витратні матеріали, такі як бури та свердла, біти, відрізні круги, леза, олівці та інше. Усе це ми купуємо за свій рахунок.
Доставка та підрахунок матеріалів Всі підрахунки ми робимо безкоштовно.
Що стосується закупівлі та доставки матеріалів, то це не є нашим прямим обов'язком. Але, якщо Ви сумніваєтеся, що зможете самостійно придбати матеріали хорошої якості і за адекватну ціну, то краще зателефонуйте нам..
Знижки 0% При великому об'ємі (від 200 м2 та вище) можливі знижки до 5%
Прибираємо після себе!
Якщо Ви не знайшли в табличці ті види робіт, які Вам потрібні (в тому числі і ремонт «під ключ»), але Ви хочете, щоб всі роботи були виконані професійно, акуратно та в строк… Дзвоніть. Я постараюсь допомогти. В мене є багато знайомих будівельників (малярів, сантехніків, декораторів, виконробів…) знаючих свою справу, за роботу яких я можу поручитись.

Уточнити деталі, а також дізнатися, наскільки ми завантажені, Ви можете за телефоном:

095 839 6 один 49

Які питання найчастіші?
Перше, найпростіше і найактуальніше запитання:

Скільки коштує 1 м. кв. прямої гіпсокартонної стелі?

Як правило, у всіх майстрів є своя фіксована ціна і найчастіше саме ця «розцінка» приймається як еталонна і використовується для порівняння вартості гіпсокартонних робіт різних майстрів. Так-то воно так, але навіть з такою простою розцінкою не все так просто. Напевно, кожен потенційний замовник, питаючи по телефону, скільки коштуватиме один метр квадратний стелі, хоче відразу почути чітку відповідь. А чуючи, як майстер на іншому кінці дроту, починає заминатися і випитувати ... а скільки, а яка, а де? ... Починає мимоволі думати, що його намагаються обдурити.

Повірте, не завжди в цьому випадку гіпсокартонщики обмірковують, як Вас надути, і нальоту придумують вартість (хоча й таке часто буває :)). Справа в тому, що вартість монтажу гіпсокартону може залежати і від обсягу робіт, і від висоти стелі, і від конструктивних особливостей приміщення, і від місця розташування об'єкта ... І таких факторів може бути багато.

Від обсягу. Приміром, треба зробити стелю в коридорі + санвузлі + ванній + коморі + кухні ... і все окремо. І немає нічого дивного в тому, що гіпсокартонщики, або сильно завищують ціну на таку роботу, або взагалі не хочуть за неї братися. Ми, звичайно ж, розуміємо, що не завжди є гроші, щоб зробити все відразу, але і робити таким маленьким частинками дуже незручно. Кожен раз треба звозити інструмент, по-новому налаштовуватися на роботу, у зв'язку з переїздами втрачається дуже багато часу і заробіток зводиться нанівець. Це ніби ходити десять разів в салон краси, щоб кожного разу майстри манікюру робили по одному нігтю.

Від Висоти. Стандартна висота стель знаходиться в діапазоні 2,5 - 3,0 м. І при такій висоті робота просувається приблизно з однаковою швидкістю. Коли ж висота в приміщенні перевалює за 4 метри, то робота просувається відсотків на 30 - 40 повільніше. І не дивно, що більшість гіпсокартонщиків хочуть, щоб ці додаткові витрати часу були оплачені.

Від конструктивних особливостей. Всі об'єкти різні. Одні - це звичайні кімнати з 4 - 10-ма кутами і прямолінійними, відносно рівними стінами. Всі поверхні не проблемні в плані кріплення, нічого не сипеться, не відвалюється і т. п. На таких об'єктах робота йде дуже швидко і тому вартість гіпсокартонних робіт можна визначати як мінімальну.
Інша справа, коли приміщення складається з одних тільки кутів або частина стін радіусних. Жоден вид кріплення не забезпечує належної фіксації і доводиться находу придумувати велосипед, щоб вийти із скрутної ситуації. Окремо хочеться виділити мансардні і горищні приміщення. Вони також вимагають до себе підвищеної уваги і монтаж в такого роду приміщеннях займає значно більше часу, а відповідно і ціна гіпсокартонних робіт буде вищою.

Від місця розташування об'єкта. Тут і так все зрозуміло. Якщо будинок знаходиться на відстані 30 - 50 км за Києвом, то враховуючи нинішні ціни на паливо, буде втрачатися частина грошей і часу. Хоча це і не зовсім правильно, компенсувати свої «недозароблені» кошти за рахунок інших, але бувають випадки, коли працювати взагалі не рентабельно.

У мене середня ціна на монтаж гіпсокартону в Києві, на даний момент становить 2. Безпідставно розцінки я ніколи не піднімаю, тому в 90% випадків фігурує ця «розцінка». Причому, коливання можливі не тільки в більшу сторону, але і при значному обсязі і хорошому, не проблемному об'єкті - ціна на гіпсокартонні роботи може істотно знижуватися.

Наступне питання, яке хочеться обговорити - це:

Чому у більшості гіпсокартонщиків відзрізняються
ціни на гіпсокартонні роботи?

І це правда. Розцінки коливаються, починаючи з 90 грн і закінчуючи кількома сотнями.

Відповідь криється в тому, що кожен сам оцінює вартість своїх послуг, спираючись на свою совість і прислухаючись до свого вродженого чи набутого життєвого нахабства. І відповідно, у кого що більше розвинене, в ту сторону чаша ваг і перевалює.

Хотів написати пару абзаців, але щось мене понесло. Кому не цікаво, Ви не соромтеся - перемотуйте. Найважливіше я виділю.

У мене розцінки не найнижчі, але не тому, що совість у мене приглушена. З совістю якраз все нормально, а життєвого нахабства, я якось і не набрався.
Питання в іншому.
Я вмію працювати тільки якісно і по-іншому ні за яких обставин працювати не буду чисто із принципу. А самі розумієте, що при педантичному ставленні до роботи не виходить її робити в такому ж темпі, як і «рвачі». Я ніколи і не прагнув заробляти стільки ж, скільки вони, але трохи й прикро, коли робиш свою роботу добре, а заробіток вдвічі менше, ніж у товаришів-халтурників. Але, не зважаючи на те, що ціни на гіпсокартонні роботи в Києві і не найнижчі, вони і не вище середніх. Для тих, хто цінує якісну роботу і відповідальне ставлення до поставленого завдання, ці ціни не будуть високими. А ті, кому важлива в першу чергу вартість, можуть зупинити свій вибір на робітниках, які працюють подешевше. На те вони і ринкові відносини, щоб у кожного була можливість зробити свій вибір, відштовхуючись від своїх пріоритетів.

Наступне важливе питання:

Як розраховується вартість багаторівневих стель?

Багато гіпсокартонщиків називають фіксовану ціну за квадратний метр багаторівневої стелі і залежить вона від кількості рівнів. Особливо це властиво для виконробів і представників будівельних фірм.

З одного боку - це зручно. Завжди можна подати остаточний кошторис, ще до початку робіт. Але з іншого боку, стеля у вигляді прямих коробів по периметру приміщення та стеля у вигляді складної квітки з численними пелюстками є дворівневими. Але ж складність у кожної з них різна і не можуть же вони коштувати однаково!

Чому не можуть? Якщо взяти до уваги, що дворівнева стеля, за замовчуванням, найскладніша і відразу порахувати її максимальну вартість, а потім включити її у вартість квадратного метра, то на виході отримаємо максимальну, а головне універсальну розцінку. І її можна буде застосовувати до будь-якої багаторівневої стелі. А у випадку, коли, наприклад, дворівнева стеля буде вже дуже простенькою, то робимо невелику знижку і замовник задоволений.

Я вважаю, що такий підхід неправильний. Вартість повинна розраховуватися не як вартість квадратного метра помноженого на коефіцієнт кількості рівнів, а від складності конструкції. Щоб не було такої ситуації, коли замовник від самого початку хоче зробити простеньку конструкцію, а платить як за найнавороченішу і навпаки, коли за фіксовану ціну необхідно скласти портрет Джоконди в двох рівнях.

Тому я прихильник способу підрахунку, при якому всі задоволені.
У табличці цей спосіб проілюстрований. Але для більшої наочності розберу приклад підрахунку ще однієї стелі:

Потолок цена

Площа за фактом зашитої стелі. У даному випадку – 17 м. кв. (Всі горизонтальні частини. На фото під № 1)

  1. 117 м. кв. х /м. кв. = .

Глухий криволінійний короб. У цій стелі його загальна довжина – 11 м. п. (Вертикальні бортики. На фото під № 2)

  1. 211 м. п. х /м. п. = .

(Глухий прямолінійний короб коштує дешевше – /м. п. )

Криволінійна консоль під приховане освітлення – 6 м. п. (Торець "вітрила" з поглибленням під світлодіодну стрічку. На фото під № 3)

  1. 36 м. п. х /м. п. = .

(Прямолінійна консоль під приховане освітлення – /м. п. )

Скрытый карниз под шторы – 3 м. п. (На фото під № 4)

  1. 43 м. п. х /м. п. = .

Загальна вартість монтажу цієї стелі складає –

Таким ось чином підраховують вартість монтажу багаторівневих стель більшість майстрів. Вартість в такому випадку не залежить від кількості рівнів, а тільки від загальної площі стелі і складності її малюнка.

Гипсокартонные работы - цена декоративной конструкции возле дивана

Ще хочеться додати невеликий нюанс щодо маленьких деталей. Як правило, всі вертикальні частини малюнка рахуються в погонних метрах, але коли сторони деталі мають розміри менше 40 - 30 см, то ціна монтажу таких виробів вираховується як за окремий виріб. Як приклад, можете глянути на фото зліва. Для кубиків була встановлена своя ціна і коливається вона в межах - 120 - 140 грн/шт.

У цій статті, я спробував висвітлити основні моменти, які формують ціни на гіпсокартонні роботи, та й взагалі розповісти, звідки беруться цифри при складанні кошторису.
Ви тепер і самі зможете приблизно прорахувати, скільки коштуватиме робота з монтажу гіпсокартону. А якщо виникнуть якісь питання, то Ви можете все дізнатися, написавши мені на пошту Gipsomaster@gmail.com, відправивши особисте повідомлення на форумі або зателефонувавши:

095 839 6 один 49

Как формируются цены на гипсокартонные работы

[14663]