На русском языке

Стелі з гіпсокартону

Гипсокартонные потолки от гипсокартонщика с ником Gipsomaster

Багато хто із замовників запитує мене: «Чи дійсно я робив ті конструкції, що виставлені в розділі «Мої роботи»? »
Так. Всі ці конструкції змонтовані особисто мною. Деякі з них я робив разом із своїм напарником, деякі — з підсобниками , а кілька з них — і самостійно.

Цей розділ вже тривалий час не поповнювався новими роботами, тому я вирішив, що не завадило б розмістити фото з останніх об'єктів. Адже, якщо спочатку завдання цих фотографій полягало в тому, щоб показати рівень моєї кваліфікації, щоб мені не доводилося щоразу доводити перед новими, незнайомими людьми, що я «не верблюд», то зараз їх роль дещо змінилася.

Мені дуже приємно, що для багатьох людей ці роботи стали джерелом натхнення, на мою пошту приходять листи із словами вдячності, хвалою ... і це приємно.
Приємно, коли те, що ти робиш, не залишається непоміченим.
Приємно, коли замовники дзвонять, щоб просто сказати «Спасибі ».
Приємно, коли незнайомі мені люди пишуть листи про те, що мій досвід їм допоміг... Все це надихає і налаштовує на подальшу роботу. Хочеться і надалі розвиватися і робити свою роботу ще краще.

Гіпсокартонні конструкції від гіпсокартонщика з ніком Gipsomaster

Але складно уявити, як така конструкція буде виглядати після остаточної обробки. Тому, по мірі можливості, я намагаюся робити знімки і розміщувати їх на цих сторінках після фінального оздоблення. Нажаль, не завжди є така можливість, але я намагаюся.

Оскільки велика кількість форм гіпсокартонних конструкцій була придумана мною та моєю дружиною, то у нас вже назбиралось досить багато ескізів, які ніде не були використані. Як правило, ми пропонуємо кілька варіантів, але в розробку йде тільки один, решта ж просто складається в папку, хоч комусь, можливо, сподобається більше той варіант, який не був реалізований. Тому я вирішив викладати всі ці ескізи, так сказати, на загальний огляд. Для більшої зручності всі ці ескізи будуть розміщуватися на форумі, в окремій темі «Ескізи гіпсокартонних конструкцій».

Любителів покритикувати прошу строго не судити, особисто я не дизайнер і моє бачення прекрасного може відрізнятися від бачення інших. Втім, як і у будь-якої іншої людини. На смак і колір...

До речі, тепер до кожної конструкції з гіпсокартону будуть додаватися фото в процесі монтажу. Я вирішив цей розділ назвати «Фабрика гіпсокартонних конструкцій».

У цьому розділі будуть представлені практично всі кадри, що були зроблені в процесі виконання робіт. Спочатку я розміщував тільки найвдаліші кадри (з моєї точки зору), проте багато читачів просили показати конструкції з інших ракурсів.

Тому я вирішив, що Ви самі зможете визначите, яке фото більш вдале та корисне, а яке ні. Тому виставляю їх практично всі, а Ви вже самі дивіться, цікаво Вам це чи ні.
Так що звертайте увагу на посилання під знімками з цього розділу.

Також на сторінці з розцінками Ви можете дізнатись вартість монтажу гіпсокартону.

Дві однокімнатні квартири ж / м «Акварелі» м.Вишневе

Дві кухні - дві стелі

Тут представлені стелі в двох кухнях. Вони однакові, лише розташовані у дзеркальному відображенні. Фото після обробки є тільки із однієї, але, я думаю, не складно уявити, що друга виглядає приблизно так само.

Стильна прямолінійна трирівнева стеля з гіпсокартону на кухні Стильна прямолінійна трирівнева стеля з гіпсокартону на кухні

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Дивитися всі фото в процесі монтажу

Вітальня

Стелі в кімнатах однакові. Виконані вони у вигляді прямолінійних консолей під приховане освітлення і проходять по периметру кімнати. На фото зображені без бортика, що прикриває підсвічування. Для зручності малярів бортик був прикручений пізніше..

Гіпсокартонні стелі від Гіпсомайстра

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Дивитися всі фото в процесі монтажу

Двокімнатна квартира ж / м Акварелі м.Вишневе

Всі конструкції з гіпсокартону в цій квартирі були виключно прямолінійні. І це якраз той випадок, коли прості, прямі конструкції виглядають значно ефектніше, ніж їх криволінійні «побратими».
Це одна з небагатьох квартир, яка після остаточного декору мені дійсно дуже сподобалася. В цьому є заслуга і дизайнера, і хлопців, які виконували ремонт. Дизайнер, Сорокіна Тетяна (якщо потрібні контакти - запитуйте ), все це придумала, а хлопці (не зважаючи на те, що вони універсальні майстри), дуже добре все реалізували. Їх великий плюс у тому, що вони дуже відповідально ставляться до своєї роботи і, щоб вони не робили, завжди намагаються зробити це добре. Що сказати? Мені було комфортно з ними працювати.
Нижче розміщую як ескізи ((візуалізацію) ), так і фото….

3d візуалізація . Дизайнер Сорокіна Тетянаа

Так квартира мала виглядати за задумом дизайнера

3D візуалізація красивої квартири, що  розташована в житловому масиві « Акварелі»

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Дивитися ще візуалізацію

Вітальня і кухня- студія — два в одному

А ось так квартира стала виглядати в реалі.

Лаконічна, стильна і сучасна гіпсокартонна стеля Гіпсокартонна стеля з прямими глухими коробами - всі етапи монтажу Гіпсокартонна стеля з прямими глухими коробами - всі етапи монтажу

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Дивитися всі фото в процесі монтажу

3d візуалізація спальні

Дизайнер надала кілька варіантів оформлення спальні.

3D візуалізація красивої квартири, що  розташована в житловому масиві «Акварелі»

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: : Дивитися ще візуалізацію

Спальня ближче до фінішуу

Спочатку планувалося, що стеля в спальні буде виконана у вигляді прямолінійних консолей під приховане світлодіодне освітлення, але пізніше було прийнято рішення заховати світлодіодне підсвічування за багетом. Таким чином можна було отримати ту ж консоль, тільки значно компактнішу.

 Лаконічна, стильна та сучасна гіпсокартонна стеля Гипсокартонный потолок с прямыми глухими коробами - все этапы монтажа

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Дивитися всі фото в процесі монтажу

[1016]