На русском языке

Металопластикові вікна під саму стелю - можливі проблеми

Доброго дня, шановні читачі. Не так давно зіткнувся з такою проблемою, коли встановлені під саму стелю вікна «диктують» свої умови. З одного боку, підходящий під саму стелю профіль вікна і відсутність віконної перемички - це незаперечний плюс. Адже в першу чергу це додатковий потік світла, а хороше освітлення ще не завадило ні одній кімнаті.

Але з іншого боку - це і можливі проблеми, про які заздалегідь не здогадуєшся, поки не зіткнешся з цим впритул.

Ось днями і сталося таке «зіткнення». В одній з квартир тільки почався ремонт. Дизайнер намалювала гарний дизайн проект. Головною прикрасою, якого були красиві багаторівневі стелі і все б нічого, якби не одне але ... Дизайнер не звернула увагу на ці самі вікна, які, до речі, все частіше встановлюються без віконної перемички під саму стелю. Але як тільки ми почали продумувати, що і куди у нас буде йти, як ця проблема себе проявила.

Наглядні креслення багаторівневих стель

Початкова версія конфігурації стель, в якій не була передбачена можливість відкриття вікон

Справа в тому, що якщо вздовж вікна планується монтаж якогось рівня стелі або хочеться зробити прихований карниз під штори ..., то Ви повинні бути готові до того, що у вашій квартирі не будуть відкриватися вікна. Погодьтеся, малоприємна перспектива.

Багато хто скаже, а навіщо їх навстіж відкривати, якщо їх завжди можна поставити на провітрювання? Але, навіть якщо упустити той момент, що в будь-якій квартирі вікна в будь-якому випадку повинні відкриватися, інакше, навіщо така естетика, яка впливає на функціональність? То завжди знайдеться ряд причин, по яких відкриття навстіж вікна є обов'язковим. Це може бути і кондиціонер за вікном, який треба обслуговувати, і квіти, що ростуть у горщиках за вікном, та й елементарно питання чистоти шибок. Як помити зовні вікно, яке не відкривається? Щоразу наймати альпіністів?

У нашому випадку проблема була помічена ще до початку монтажних робіт і це дозволило уникнути значних проблем. Дизайнер перемалював дизайн проект і спроектувала стелі таким чином, щоб рівні не проходили вздовж вікна. Спочатку, така задача здавалася нереальною, оскільки конфігурація, так і просилася пройтися біля віконця. І конфігурація кімнати, розстановка меблів так і кричали, що інакше бути не може. Все просто втратить свій сенс. Але на те він і дизайнер, щоб вміти вирішувати такі от завдання.

Гипсокартонные потолки подкорректированной конфигурации

Нажаль, знімка виправленного креслення немає, але Ви можете відслідкувати зміни по фотографіям змонтованих конструкцій тут, тут і тут.

І наш дизайнер впоралась з цим завданням, до речі, не без допомоги самого замовника так, як найбільш вдалу конфігурацію придумала вона. Коли нам показали оновлений проект, то відразу було видно, що дизайнер підійшов до вирішення цієї проблеми творчо. Стелі стали виглядати ще краще, колишня задумка залишилася незмінною, а вікна тепер можна відкривати навстіж і насолоджуватися ранковою свіжістю.

Але виявляється, що з такою проблемою зіткнулися не тільки ми. Пізніше ми дізналися, що в сусідньому будинку була така ж проблема, от тільки її помітили вже значно пізніше, фактично по закінченні ремонту. І уявіть, яке було розчарування, коли молода господиня вирішила після ремонту помити вікно, яке не відкривається, тому, що йому заважає короб багаторівневої стелі, що нависає над самісіньким вікном.

Вже після робочі спробували виправити ситуацію, але після малярних робіт щось переробити вже дуже проблематично. Вони зійшлися на тому, що треба збільшити відступ від вікна, «урізавши» на якусь частину рівень стелі, що проходить біля вікна. Але проблема полягає в тому, що для того щоб вікно безперешкодно відкривалося, від рами вікна до найближчої виступаючої частини стелі повинно бути не менше півметра (ширина стулки у нашому випадку), у той час коли штори підвішують на видаленні близько 25 см від вікна.

І що ж виходить? Штору не повісиш на відстані в півметра від вікна. А якщо карниз встановити в призначеному місці, то прихований карниз перестає бути таким, так як короб мало прикриває саму основу карниза і крім цього поглиблення між шторою і початком рівнів стелі, виглядає не дуже привабливо. Але це ще не найголовніша проблема. У такому випадку короб, який повинен прикривати тільки карниз, перекриває також і частину вікна. І чим більші опуски стелі, тим більше перекривається вікно.

Так що, якщо у Вашому будинку металопластикові вікна встановлені до самої стелі, то заздалегідь продумайте вдалу конфігурацію рівнів, щоб після не було цих проблем з відкриванням.

[8388]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона