На русском языке

Гіпсокартонні стелі

Стелі з гіпсокартону

Перевага декоративних якостей стель, створених на основі листів гіпсокартону, доповнюють практичність і економічність даного конструктивного рішення. Гіпсокартонні стелі відрізняється прекрасними декоративними показниками та чудово підходить для створення популярних сьогодні складних багаторівневих стельових форм.
Ті, які кріпляться безпосередньо до перекриттів, або встановлювані за допомогою направляючих підшивні або підвісні гіпсокартонні стелі оптимізують естетичні властивості приміщень і покращують ізоляцію.

Конструкцію, що представляє собою стеля з гіпсокартону, не можна визнати готовою стелею. Це жорстка система, що дозволяє приховати нерівності верхньої поверхні і огріхи будівельників, вимагає наступного фарбування або облицювання. Чудова адгезія поверхні при правильній попередній обробці дозволяє наносити на листи гіпсокартону будь-які фарбувальні склади і обклеювати різними паперовими або плівковими покриттями, корковими або полімерними плитками.

Специфічні якості гіпсокартонної основи обґрунтовують застосування цієї схеми облаштування стелі для втілення оригінальних архітектурних рішень. З податливого гіпсокартону ідеально виконуються виступи і поглиблення будь-якої конфігурації. Облаштована із застосуванням даного матеріалу стеля сумісна з будь-яким видом освітлювального обладнання.

Гіпсокартонні стелі фото

Гіпсокартонні стелі можна обклеювати або фарбувати багаторазово. Міцність матеріалу і тривалість експлуатації дозволяє змінювати декор і колорит його поверхні декілька разів за період служби, що досягає 20-річного терміну. Сучасні виробники матеріалу пропонують вологостійкі і невологостійкі модифікації, що дозволяє вибрати пріоритетний матеріал для облаштування стелі в залежності від умов експлуатації конкретного приміщення.

Не рекомендується встановлювати стелі з гіпсокартону в приміщеннях, в яких інженерні комунікаційні мережі прокладені під перекриттям. Жорстку конструкцію не можна буде без наслідків фрагментарно демонтувати в разі виникнення несправностей у проводці, порушенні цілісності кабелю або при більш складній аварійній ситуації.

Досить масивні стельові конструкції з гіпсокартону не варто встановлювати дилетантам. Вони можуть зіпсувати не тільки вже наявне оздоблення, але і сам матеріал. Не маючи достатнього досвіду і відповідного спеціального устаткування не потрібно експериментувати в області створення складних декоративних форм. Необхідні точний вимір периметра стелі, грамотний розрахунок установки.

Бажаючим мати над головою красиву стелю з гіпсокартону, втілити їхні мрії про естетичне житло або стильне офісне приміщення допоможуть працівники, які мають практику монтажу гіпсокартонних конструкцій. Вони оперативно і точно встановлять несучий профіль, зроблять необхідні для світильників отвори, створять заданий розробником дизайну рельєф. Немаловажне значення має грамотна підготовка поверхні до фінішної обробки, виконання всього спектру робіт у відповідності з будівельними вимогами. Адже стеля повинна бути не тільки візуально привабливою, але і безпечною в експлуатації.

[1196]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона