На русском языке

Як заощадити на вартості натяжної стелі?

Как формируется цена на натяжной потолок

Багато хто з Вас задавалися цим питанням? Відповідь на це питання не складна. Тільки «Як заощадити?» - це не зовсім правильне формулювання питання. Точніше існують два варіанти знизити вартість натяжної стелі.
Перший - це якраз як заощадити.
Другий - це як спланувати конфігурацію стелі, щоб вона і виглядала дуже красиво, і вартість її не була захмарною.

Отже. Перший варіант полягає в економії на матеріалах. Можна вибрати різну з цінового діапазону плівку. Ні для кого не секрет, що вартість плівки різна і залежить від виробника. Крім цього можна трохи заощадити, вибираючи різні варіанти кріплення. Одні варіанти дорожчі, інші можуть бути трохи дешевшими. Наприклад, гарпунна система кріплення обійдеться дорожче, ніж, приміром, штапікова.

Але мінус такого підходу в тому, що економія досягається на шкоду якості і надійності натяжної стелі. Тому далі розглядати цей спосіб не будемо. Загальний зміст зрозумілий, а далі кожен сам для себе вирішить чим він готовий пожертвувати, щоб отримати бажане, але при цьому ще потягнути це бажане фінансово.

Наступний варіант полягає в тому, щоб не економити, а суть його полягає в тому, щоб не платити більше. Не всі знають, яким чином формується ціна на натяжну стелю і спочатку думають , що це задоволення обійдеться порівняно не дорого, але коли справа доходить до установки з жахом виявляють, що це зовсім не та сума, на яку розраховувалося спочатку і часто просто взагалі відмовляються від установки натяжного полотна.

Щоб такого не відбувалося, треба приблизно знати, яким чином формується вартість натяжних стель, щоб ще на стадії планування конфігурації стелі враховувати, у скільки обійдеться той чи інший малюнок. Самими недорогими будуть прямокутні ділянки натяжної стелі, в той час як малюнки з заокругленнями обійдуться значно дорожче.

Чому так? Відповідь проста. Якщо, наприклад, Ви хочете бачити у себе натяжну стелю у вигляді кола, радіус якого дорівнює 2 метри і порахували за формулою:

Sкола = Пи х R2 = 3,14 х 22 = 12,56 м2,

то не розраховуйте, що монтажники нарахують Вам таку ж площу. Швидше за все, треба буде розраховувати на те, що доведеться також заплатити за всі шматочки, які відріжуться від квадратного полотна (На схемі нижче позначені червоним). Тобто, треба буде заплатити не за площу кола, а за площу квадрата, в який це коло вписане:

Sквадрата = a х b = (2 м х 2) х (2 м х 2) = 16 м2

І це ще не все. У додаткову вартість будуть також включені криволінійні підрізування направляючого профілю. Так як він спочатку йде у вигляді прямолінійних виробів, то для того щоб вони придбали необхідну форму, вони будуть надрізатись з дрібним кроком, а це також додаткова робота, яку хтось повинен оплачувати.

Как обрезается пленка натяжного потолка

Це зовсім не означає, що Ви повинні повністю відмовитися від криволінійних елементів. Зовсім ні. Але Ви повинні знати, що такі елементи за вартістю будуть значно дорожчими прямокутних ділянок. Тому для тих, кому не подобаються прямолінійні конструкції і вони впевнені, що точно хочуть бачити у себе тільки плавні зігнуті лінії, то виходу тільки два. Або змиритися з цією вартістю, або зовсім відмовитися від натяжної стелі. Для тих же, хто довго вибирав на користь якої стелі віддати свій остаточний голос (\прямої/ -чи- \криволінійної/), то цей факт буде вагомим аргументом, який обов'язково потрібно брати до уваги.

Також корисно знати, що чим більшу площу натяжної стелі Ви будете замовляти, тим дешевше в результаті обійдеться вартість кожного квадратного метра. І відповідно навпаки. Чим меншу площу монтуєте, тим дорожче обходитиметься квадратний метр полотна.

Все що Ви вище прочитали, не є виключною істинною. Кожна фірма, що спеціалізується на установці натяжних стель, діє за своїми алгоритмами. У кожної з них є свої принципи ціноутворення і у кожної з них на натяжні стелі ціни свої, але сам процес підрахунку вартості у всіх приблизно однаковий.

Тому знаючи заздалегідь, у скільки обійдуться гіпсокартонні (до речі, вигнуті форми у гіпсокартонних стелях також коштують дорожче) і натяжні стелі, можна з самого початку розраховувати також і можливості бюджету, щоб потім не довелося жити якийсь час в розрусі через те, що багаторівневі конструкції потягнули на себе більше грошей, ніж планувалося і надалі не залишилося чим заплатити малярам щоб вони навели в будинку остаточну красу.

[10979]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона