На русском языке

Красиві стелі з гіпсокартону

Потолок из гипсокартона

Ось вже більше десяти років гіпсокартон є матеріалом, без якого не обходиться практично будь-який ремонт. Цей матеріал надає повну свободу вибору конфігурацій і форм, як для гіпсокартонних стель, так і для стін. Різні багаторівневі стелі, від простих до причудливих конфігурацій, арки, ніші, колони, фігурні перегородки - це далеко не повний список всіх елементів, які можна зробити за допомогою цього матеріалу.

Здавалося б, що може бути нового, скільки всього вже було придумано і змонтовано, але кожен день дизайнери в усьому світі придумують все нові конструкції з гіпсокартону, які ще ніде не зустрічалися, а тисячі гіпсокартонщиків намагаються здійснити монтаж гіпсокартону, не порушуючи задум дизайнера.

Як виділити кімнату і зробити її більш привабливою? Зробити так, щоб кожного разу заходячи в неї, Ви були б у захваті і відчували, що знаходження в улюбленому своєму куточку приносить тільки позитивні емоції?

Варіантів маса. Сучасний ринок будматеріалів дозволяє, без будь-яких обмежень, оформити все за своїм смаком. Це можуть бути і вишукані декоративні штукатурки, які приковують погляд як витвір мистецтва, і шикарні меблі, різноманітні елементи декору, і красиві підлогові покриття ... Все, що завгодно… І, звичайно ж, одним з найяскравіших прийомів, за допомогою якого можна створити інтер'єр своєї мрії - це стеля з гіпсокартону.

А якою повинна бути гіпсокартона стеля?

Красивые гипсокартонные потолки

По-перше, вона повинна підкреслювати всі достоїнства приміщення і приховувати недоліки. Якщо у кімнати нестандартна, невдала конфігурація, то правильно підібравши форми багаторівневої стелі, можна візуально додати кімнаті більше правильних форм, або ж поділити кімнату на окремі функціональні зони і тим самим поліпшити загальну картину.
Наприклад, у Вас є дуже довга, але вузька кімната і, незважаючи на те, що вона займає досить велику площу, Ви мимоволі весь час будете її асоціювати з коридором. Тому навряд чи Ви будете відчувати себе затишно і комфортно в такій кімнаті. Але, якщо таку кімнату візуально поділити на дві незалежні функціональні зони, наприклад, за допомогою багаторівневої стелі з гіпсокартону і красивої арки, виконаної з різними накладками, прорізами, нішами, поличками ... продуманим освітленням, витонченим декоративним покриттям і т.п.. То така кімната візуально може повністю видозміниться і стати улюбленим місцем для свого власника.

По-друге, вона не повинна візуально занижувати висоту стелі в низькій кімнаті і, навпаки, в кімнатах з дуже високими стелями, вона повинна створювати затишну обстановку. Тут є одне правило. Рівні, які проходять по периметру приміщення, візуально підіймають стелю і приміщення, здається вище. Якщо ж основна маса малюнка багаторівневої стелі зосереджена по центру кімнати, то така кімната здається нижче. Цей ефект грає на руку, коли необхідно зробити більш затишною невелику кімнату з дуже високою стелею, наприклад в «сталінці».

Но, надо не забывать о том, что красивый потолок – это не обязательно сложная гипсокартонная конструкция с множеством уровней причудливой формы… В формах потолка должна быть своя изюминка, которая сделает его особенным. И если Вам это удастся, то гипсокартонный потолок самой лаконичной конфигурации, будет самым красивым потолком.

І, по-третє, вона повинна бути просто красивою ...
Красива стеля - це поняття широке.
Як говориться: «На смак і колір фломастери різні!» Тому, що дуже подобається одним - нестерпно для інших і навпаки. Але навіщо орієнтуватися на чужі смаки, якщо Ви мрієте створити інтер'єр, який би радував в першу чергу Ваше око. Благо для цього є всі умови. Сучасні матеріали та інноваційні технології дозволяють дизайнерам повністю розкрити свій творчий потенціал і не стримувати політ фантазії. Практично нічого немає такого, чого не можна було б втілити в життя.
Якщо спочатку можна було здивувати сусідів і знайомих дворівневою стелею у вигляді кола, то тепер уже нікого не здивуєш стелею у вигляді квітки в спальні або мультиплікаційного персонажа в дитячій. Але, треба не забувати про те, що красива стеля - це не обов'язково складна гіпсокартонна конструкція з безліччю рівнів химерної форми ... У формах стелі повинна бути своя родзинка, яка зробить її особливою. І якщо Вам це вдасться, то стеля найлаконічнішої конфігурації, буде найкрасивішою гіпсокартонною стелею.

[9346]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона