На русском языке

Почніть ремонт з планування

Потолок из гипсокартона фото

Якщо немає можливості найняти професійного дизайнера, то, запрошуючи майстрів для ремонту, будьте готові детально пояснити їм, що ви хочете зробити в своїй квартирі. Інакше ваші очікування, швидше за все, не виправдаються.

Будівельники зовсім не телепати, у кожного з них є свої смаки. Коли майстри не знають, що від них хоче господар, то роблять так, як найкраще уявляють собі бездоганний інтер'єр або як їм буде швидше і простіше. У результаті людина, що замовляє ремонт, не задоволена, але нічого вже зробити не може. Їй залишається жити, звикаючи до нелюбої обстановки, не один рік, до наступного ремонту.

Тому обдумайте до самих дрібниць, яким ви плануєте бачити майбутній інтер'єр. Запишіть свої рішення на папір, замалюйте деталі. Це також допоможе при складанні кошторису. Так як, обговоривши детально всі нюанси з бригадиром, ви себе позбавите від покупки зайвих будматеріалів та забезпечите від обману з боку робітників.

Взагалі, будь-який майстер, будь це перукар, автослюсар, кравець або будівельник, любить, коли йому докладно розповідають про його завдання. Так ви даєте зрозуміти, що розбираєтеся в питанні, що вас не влаштує робота абияк.

Для того щоб самому краще розібратися в перевагах і осмислити, що ж, власне, ви хочете зробити в квартирі, подивіться журнали по оформленню інтер'єрів і походіть по сайтах з такою тематикою. Не поспішайте: не завжди прийнятний варіант самий підходящий. Можливо, що він не впишеться повністю в план квартири, а не до кінця виконаний втратить свою привабливість. До того ж рішень маса, тому їх треба, не кваплячись, все зваживши, приміряти на себе.

Після того, як ви визначилися, запрошуйте фахівців і ще раз з ними все добре обговоріть. Будівельні матеріали оновлюються, мало не щодня, з'являються цікаві новинки, зручні технології. Це вносить деякі корективи в існуючі дизайнерські роботи. Часто вони від цього тільки виграють. Майстри про це знають і тому можуть порадити найкращі рішення.

Загалом, не поспішайте: краще місяць поламати голову над теорією, ніж кілька років жити серед ненависних стін.

[8191]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона