На русском языке

Стеля з гіпсокартону

Трикімнатна квартира на Позняках ж/м «Корона»

Дизайн-проект

Всі конструкції в цій квартирі монтувалися згідно дизайн-проекту. Ось тільки в останній момент проект зазнав суттєвих змін. Якось так вийшло, що відразу ніхто не звернув уваги на той момент, що металопластикові вікна в кімнатах підходять до самої стелі, а це в свою чергу накладає серйозні обмеження на конфігурацію стель.

Проблема настільки актуальна , що я описав її в окремій статті «Металопластикові вікна під саму стелю».

Детальні креслення гіпсокартонних стель

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Розглянути креслення уважно

Щоб зберегти можливість відкривати вікна навстіж, було вирішено перемалювати конфігурацію багаторівневих стель таким чином, щоб опуски не проходили вздовж вікон. Як Ви бачите на фото, новий дизайн зберіг загальну концепцію первинної задумки.

Як видно з самого дизайн -проекту, у двох кімнатах планувалося встановити елементи натяжної стелі, але у підсумку від цієї ідеї замовниця відмовилася. (В окремій публікації я описав основні причини, з яких деякі замовники відмовляються від установки натяжних стель.)

Головною прикрасою всіх цих стель стали консолі під приховане освітлення, причому дизайнер наполягла на тому, щоб поглиблення самих консолей було максимально великим і становило 20 см (принаймні там, де це можливо). Це, звичайно ж, дещо ускладнило нашу задачу і додало шматок роботи, але багатьом подобаються саме такі консолі. Тому нам залишалося тільки погодитися і взятися за роботу.

До речі, чому я пишу, що консолі саме ось такі, а не інші. Все тому, що варіантів монтажу консолей під приховане освітлення декілька. Я навіть написав невеликий огляд, в якому розглянув основні способи монтажу консолей під приховане освітлення.

Не зважаючи на те, що і спочатку в цій квартирі стелі не були занадто високими, такі опуски у вигляді глухих хвиль і консолей під приховане освітлення візуально ні крапельки не занизили висоту стель в кімнатах. Швидше навіть навпаки. Кімнати стали виглядати просторішими, вищими і наряднішими.

Вітальня

Для того, щоб була можливість відкривати вікна навстіж, конфігурація стелі у вітальні була змінена. Тепер уздовж вікна рівні більше не проходять, а основна маса малюнка сконцентрована по кутах.

Лаконічна, стильна і сучасна гіпсокартонна стеля з консолями під приховане освітлення Гіпсокартонна стеля з консолями під приховане освітлення - всі етапи монтажу

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Дивитися всі фото в процесі монтажу

Спальня №1

У цій кімнаті металопластикові вікна не підходять до самої стелі. Тут є стандартний віконний отвір з віконною перемичкою, тому конфігурація стелі не змінилася. Все було зроблено точно так, як на кресленні .

Багаторівнева стеля із гіпсокартону у спальні Багаторівнева стеля із гіпсокартону у спальні

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Дивитися всі фото в процесі монтажу

Спальня №2

Для цієї спальні було кілька проміжних варіантів оформлення, але у підсумку остаточний вибір пав на цей.

Багаторівнева стеля із гіпсокартону у спальні

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Дивитися всі фото в процесі монтажу

Кухня та коридор

Подивитися усі фото можна тут і тут.

[15385]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона