На русском языке

Економічність і перспективи «зростаючого дому»

Нерідко буває так, що побудований красивий, теплий, затишний, надійний і улюблений будинок виявляється малий для сім'ї, яка збільшується. Часом починає не вистачати гаража, додаткового навісу для машини, або тераса виявляється маленькою для сім'ї та гостей. У подібній ситуації допоможе «Зростаючий дім», що будується немов дитячий конструктор з окремих компонентів, при тому не зачіпаючи вже готових житлових кімнат і аніскільки не заважаючи життю в них. У тому випадку, якщо ви сумніваєтеся в успіху власного починання, тоді слід завчасно звернутися в страхові фірми, убезпечивши себе таким чином від всіляких непередбачуваних ситуацій. В основі подібного будівлі закладено стиль «фахверк» з клеєного бруса. Це вже не нова для Європи, перевірена технологія, успішно поєднує використання нинішніх теплоізоляційних матеріалів, таких як «тепла» цегла 2nf з облицюванням з якісного та естетичного дерева. При цій процедурі місце між стійками і дерев'яними балками заповнюється утеплювачем.

Нетрадиційним рішенням «зростаючої будівлі» виступають спеціально призначені конструктивні вузли. Вони дають можливість добудовувати майже яку завгодно готову будівлю без шкоди для вже готових і функціонуючих кімнат. При тому будинок залишається надзвичайно надійним, теплим і з хорошою теплоізоляцією, особливо якщо при його будівництві була використана порізована кераміка.
Модульні конструкції зростаючого будівлі добудовуються і збільшують площу житла в діапазоні від 68 і до величини 200 м.кв. Передбачені різні методи підвищення площі будинку. Ними можуть бути наступні варіації:

- Нові житлові кімнати на першому поверсі;

- Добудова окремих кімнат або цілком другого поверху;

- Гараж;

- Тераса;

- Навіс для машини.

Крім того, унікальне планування і архітектура «зростаючого дому» дає можливість настільки максимально використовувати площу, що основна корисна площа будинку 87 м.кв. порівнянна зі стандартними котеджами з площею 100-120 м.кв. Подібний будинок робиться з клеєної деревини. Це дає можливість виробляти клеєні балки і бруси великого перетину довжиною до величини 18 м. Такі бруси практично досконалі, в них немає тріщин, сучки мають надзвичайно естетичний вигляд, ймовірність вигину або скручування мінімальна. Даний брус виготовляється з північної сосни високої якості. У тому випадку, якщо ви вирішите застрахувати подібний будинок, то ретельно вивчіть рейтинг страхових фірм. Вибирайте найнадійнішу, у зв'язку з тим, що з будинком з дерева таки ймовірні неприємності, наприклад, в результаті несправної проводки.

Основою «зростаючого будинку виступає принцип конструктора. Спочатку ви маєте можливість побудувати мінімальну споруду з найбільш необхідними кімнатами, а пізніше в міру потреби і фінансових можливостей, купивши керамоблоки, поступово добудовувати його, не порушуючи ні цілісності, ні єдиного архітектурного стилю. Каркасно-брусова конструкція вкрай легка і не зажадає дорогого масивного фундаменту. «Зростаючий дім» споруджується в короткі терміни, при тому він залишається незмінно стійким і жорстким, надзвичайно надійним і довговічним. Несучі частини будівлі покриваються спеціально призначеним захисним шаром, що робить деревину вологонепроникною, стійкою до мікроорганізмів і гниття, а також важкозаймистою. Подібна споруда не боїться ніяких несприятливих погодних умов і ультрафіолетових променів.

 

[1866]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона