На русском языке

Оформляємо робочий простір

Кабінет у квартирі - цю розкіш можуть дозволити собі далеко не всі, оскільки житловий простір більшості людей наскільки обмежений, що не передбачає наявності спеціальної кімнати для роботи. Для цього найчастіше виділяється окреме місце в будь-якій з придатних для цього кімнат. Ну а якщо площа вашого будинку все ж дозволяє обладнати окрему кімнату для роботи, ваш особистий кабінет, то виникає питання: Яким він повинен бути?.

Колір, меблі, техніка - всі ці індивідуальні особливості залежать від роду діяльності та характеру власника квартири. Головне - це комфорт і функціональність. Розробити грамотний дизайн кабінету в квартирі – справа для справжніх професіоналів своєї справи. Тут необхідно враховувати смак, ритм життя, напрям діяльності людини, яка буде працювати в цій кімнаті, його звички та особливості. Головну увагу при оформленні кабінету прийнято приділяти робочому столу, адже саме за ним господар квартири буде проводити більшість часу.

Якщо перевага віддана класичному стилю, то стіл повинен бути виконаний з дерева, якщо ж прийнято рішення оформити робочий простір в сучасному стилі, то тут простір для фантазії просто безмежний. Але цей варіант в оформленні кабінетів використовується сьогодні вкрай рідко, тому що люди втомлюються на роботі від чітких ліній і пластика, вдома їм хочеться затишку і комфорту. Це і пояснює головні тенденції останнього часу в оформленні кабінетів - використання приглушених тонів, дерева, шкіри, металу, великої кількості джерел світла. З одного боку обстановка повинна настроювати на робочий лад, але з іншого - давати відчуття того, що людина вдома, і у нього є особистий простір.

Важливий момент в оформленні кабінетів - колірне рішення. Шпалери і стеля не повинні бути яскравими, вони не повинні привертати зайвої уваги. Тому, використовуючи оздоблювальні матеріали для стелі в кабінеті, віддайте перевагу натуральним матеріалам. Краще, якщо це буде однотонна стеля, вирівняна за допомогою штукатурних сумішей.

Найчастіше інтер'єр квартири, в якій проживає ділова людина, виконана в одному стилі з кабінетом. Якщо ж кабінет обладнується в приватному будинку, то ландшафтний дизайн приватного будинку теж вимагає підпорядкування цим правилам. За допомогою ефективного використання природних компонентів територія набуде затишна, природна, красива, а найголовніше – мати неповторний вигляд.

З повагою, Валентина Варкрафтян.

[2073]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона