На русском языке

Плюси гнучкої черепиці

Сучасні проекти будівництва будинків дуже красиві і різноманітні, тому покрівля даху не повинна псувати їх загальний естетичний вигляд. Широкий асортимент гнучкої черепиці підтримує і збільшує попит на неї в останні роки. У чому ж плюси гнучкої черепиці?
Дизайн. На будь-який смак можна підібрати найрізноманітніші кольори і відтінки цього матеріалу, що додасть індивідуальності будь якій споруді. За допомогою кольору і форми черепків можна внести нотку контрасту в екстер'єр будівлі.
Зносостійкість. Сучасні технології виробництва, з використанням суміші базальтової крихти та пігментної речовини, роками зберігають її зовнішній вигляд. Дах будинку не втрачає колір, а так само не піддається впливу природних факторів. Вона здатна прослужити кілька десятків років. Її не зашкодять сильні вітри, морози або пряме попадання сонячних променів - це означає, що матеріал можна використовувати в різних кліматичних зонах.
Надійність. Архітектурно-складні проекти дахів покриті гнучкою черепицею - не проблема. Виступи, вигини, гострі кути можуть відмінно виглядати, завдяки цьому матеріалу. Навіть круглий дах легко накрити за допомогою такого матеріалу без будь-яких додаткових витрат.
Економність. Чим складніший проект даху, тим менше відходів від гнучкої черепиці. Якщо у металочерепиці відсоток відходів становить близько 45%, то у гнучкої - всього 5%. Економія коштів очевидна.
Вага. Завдяки своїй малій вазі (порівняно з металочерепицею) не потрібно додатково посилювати кроквяну систему.
Звукоізоляція. При використанні гнучкої черепиці проблема шуму легко вирішується. Правильна покрівля даху забезпечує повну звукоізоляцію, наприклад, від дощу чи птахів, які часто там облаштовують свої оселі.
Практичність. По такому матеріалу можна сміливо ходити, не побоюючись за його стан. Замінити частину покрівлі теж набагато легше, ніж у металочерепиці. Вона розроблена так, що при таненні снігу він не зійде лавиною на перехожих, а буде плавно спускатися до водовідвідних конструкцій.
Ціна. Для будівельного матеріалу з багатьма перевагами ціна не така вже й велика. Дещо дорожче обійдеться сам монтаж покрівлі.
Плюси гнучкої черепиці очевидні! Для побудови складних архітектурних проектів - це єдиний правильний вибір. Довговічність, економність, надійність, дизайн і багато інших позитивних якостей матеріалу здивують і порадують потенційних покупців. А завдяки легкості укладання не доведеться довго чекати закінчення монтажних робіт.

[2018]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона