На русском языке

Монтаж гіпсокартону

Двокімнатна квартира на ж/м «Чайка»

Спочатку це була стандартна «Чайківська» двушка. Кімнати в таких квартирах не великі, але й не зовсім маленькі. Планування звичайнісіньке: передпокій, вітальня, спальня, кухня і суміщений санвузол. Зробити щось таке надзвичайне із самої звичайнісінької квартири нелегко, але дизайнерам це вдалося.

Дизайн-проект досить оригінальний. Конструкції в цілому по квартирі не складні, за винятком вітальні, яка після перепланування стала і кухнею, і їдальнею. Так як це найбільша і центральна кімната, то, відповідно, саме їй судилося стати головною прикрасою всієї квартири. У даному випадку дизайнери зробили упор не стільки на стелях, скільки на фігурних перегородках і хвилеподібних фігурах на одній із стін.

Всі фото гіпсокартонних конструкцій, які були змонтовані в цій квартирі, не виставляю, деякі з цих конструкцій просто прямі. Це видно і на самому дизайн-проект. Але все ж є одна стеля, до якої хочеться привернути Вашу увагу. Це стеля у вітальні, яка одночасно є і кухнею, і їдальнею, і передпокоєм.

Ось така кухня-студія. Вона мала б виглядати так, як на фото нижче.

Якщо уважно придивитися до креслень, то можна побачити, що дизайнери планували встановити натяжне полотно в деякі елементи конструкції. Тому й було прийнято стандартне рішення - не підшивати ці ділянки гіпсокартоном. Це невелика економія на матеріалах і, до того ж, збереження максимально можливої висоти стелі.

Але в той же час у такого рішення є і деякі мінуси.

По-перше, така стеля стає повністю залежною від натяжної. Вже ніяк не можна буде відмовитись від натяжної стелі. А така можливість не є зайвою, тим більше що за моїми спостереженнями 25 - 30% замовників на фінальній стадії ремонту відмовляються від установки натяжних стель..

По-друге, я вже не одноразово писав про те, що дуже важко, а в деяких випадках взагалі не можна або не рентабельно монтувати складну криволінійну конфігурацію гіпсокартонної стелі по кривій основі, яка складається з багаточисельних переломів і знаходиться не в горизонтальній площині.

Візуалізація вітальні

Візуалізація кухні-студії, яка одночасно є і вітальнєю

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Ще візуалізація з інших ракурсівв

Як це все буде виглядати після остаточного оздоблення по фото самих гіпсокартонних конструкцій складно судити, але на візуалізації все виглядає багато.

Вітальня. Вона ж кухня та їдальня

Дизайнери за допомогою стелі поділили її на зони. До речі, за допомогою плитки цей ефект планувалося підкреслити ще більше. У кожній такій зоні, комірці на стелі, надалі буде встановлено натяжну стелю, завдання якої за рахунок відображення візуально збільшити простір кімнати.

Причому глянцева натяжна стеля буде збільшувати простір за рахунок висоти кімнати, а дзеркала на стінах, які будуть встановлені між хвилеподібними колонами, «роздують» кімнату по ширині.

Гіпсокартонна багаторівнева стеля в кухні-студії, яка одночасно є і вітальнею Гіпсокартонна багаторівнева стеля в кухні-студії, яка одночасно є і вітальнею Гіпсокартонна багаторівнева стеля в кухні-студії, яка одночасно є і вітальнею

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Дивитися всі фото в процесі монтажу

Зона кухні на візуалізації

Сама кухня також повинна візуально збільшувати простір. Саме тому дизайнери вирішили оформити робочу стінку кухні за допомогою фотодруку і прикрити його гартованим склом. З одного боку таке покриття практичне і довговічне, а з іншого - додає барвистості і об'єму всій кухні.

Зона кухні на візуалізації

Фігурні декоративні перегородки

А для того, щоб кухня гармонійно вписалася у відведене для неї місце, дизайнери вирішили зробити фігурні перегородки, які, з одного боку, стали обмежувачами з обох сторін кухні, а з іншого - шикарною прикрасою.

Не зважаючи на те, що ці декоративні перегородки вийшли досить «повітряними», міцність у них не гірша, ніж у звичайної прямої перегородки.

Фігурні перегородки з гіпсокартону Фото фігурних перегородок з гіпсокартону

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Дивитися всі фото в процесі монтажу этих перегородок

Хвилеподібні декоративні елементи на візуалізації

Хвилеподібні декоративні елементи на стінах на візуалізації

Хвилеподібні декоративні елементи на стінах

Завдяки таким ось елементам найпримітніша і найбільша стіна в квартирі стала дуже об'ємною. Причому об'ємною тільки візуально. У реальності частини декоративних хвиль, що виступають, відходять від стіни не більше ніж на 15 сантиметрів. А після того, як між цими накладками будуть змонтовані дзеркала, буде все виглядати так, ніби всі ці чотири колонії не декоративні накладки, а повноцінні колони, що стоять окремо одна від одної, і повз них можна пройти і потрапити в іншу кімнату.

Хвилеподібні декоративні елементи на стінах Хвилеподібні декоративні елементи на стінахх

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Дивитися всі фото в процесі монтажу цих декоративних елементів

Дитяча

Стеля в дитячій просто пряма, але надалі її планували прикрасити МДФ панелями , які б відігравали роль фальшбалок.

Хвилеподібні декоративні елементи на стінах із гіпсокартону

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Ще візуалізація з різних ракурсів

Спальня

Пряма стеля, по периметру якої проходять прямолінійні консолі прихованого освітлення, а під вікном передбачений прихований карниз для штор. Якою вийшла стеля в цій спальні, дивіться в відеозвіті, що розміщено нижче.

Хвилеподібні декоративні елементи на стінах з гіпсокартону

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Ще візуалізація з інших ракурсів

Ванна

Скромна стеля з прямолінійними лініями, обшита вологостійкими листами гіпсокартону.

Хвилеподібні декоративні елементи на стінах з гіпсокартону

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Ще візуалізація з різних ракурсів

Передпокій

Сама по собі стеля пряма, але вздовж однієї стінки зроблена вузенька кишеня під приховане освітлення, що буде підсвічувати стінку, на якій висітимуть фоторамки або картини.

Хвилеподібні декоративні елементи на стінах з гіпсокартону

Фабрика гіпсокартонних конструкцій: Ще візуалізація з інших ракурсів

Відеозвіт про гіпсокартонні конструкції, що змонтовані в цій квартирі

По фото важко відстежити послідовність розміщення кімнат і конструкцій в них, тому я відзняв невеликий ролик, в якому послідовно показав розташування кімнат, всі конструкції в них з різних ракурсів і прокоментував деякі моменти.

До речі, відеороликів зібралося досить багато, ось тільки катастрофічно не вистачає часу на те, щоб їх монтувати і розміщувати в мережі. Принаймні, поки. Тому підписуйтесь на мій канал в мережі YouTube,незабаром він поповниться цікавими і корисними роликами.


[14171]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона