На русском языке

Багаторівневі підвісні стелі з гіпсокартону в заміському будинку.
(Бориспільський район.)

Вітальня

Потолок из гипсокартона фото

Стеля у вітальні приватного будинку. Її розміри 8,20 х 6,00 м і виконана вона у вигляді плавних хвиль, що розходяться від нижнього рівня у вигляді частини кола розташованого в кутку кімнати. Біля кожного з двох вікон передбачений прихований карниз для штор. До речі, у Вас є можливість дізнатися, як проводився монтаж цієї криволінійної стелі з гіпсокартону.


Потолок из гипсокартона фото

дизайн потолков из гипсокартона фото

Потолок из гипсокартона фото

Кухня

Потолок из гипсокартона фото

Ось таку велику в 31 метр квадратний кухню треба було поділити на дві зони. Зону приготування їжі і їдальню. Само по собі приміщення досить вдале. Мало того, що кухня простора, вона також достатньо світла, оскільки має два вікна і що ще важливо - висока, близько 2,90 м. Потрібно було її зробити більш комфортною та затишною. Досягти цього планувалося за допомогою цікавої трирівневої стелі з гіпсокартону у вигляді квадратиків і барної стійки. Стеля сама по собі має таку конфігурацію, що кухня візуально поділилася, відразу після того як вона тільки була змонтована. А після того як ремонт буде повністю завершений і всі меблі займуть свої законні місця, включаючи барну стійку, то така кухня стане просто неперевершеною.

Потолок из гипсокартона фото

Потолок из гипсокартона фото

Якщо Вам сподобалась ця стеля, то Ви можете дізнатися, як змонтувати таку ж багаторівневу стелю своїми руками.


Потолок из гипсокартона фото

Спальня №1

Потолок из гипсокартона фото

У цій спальні була раніше змонтована пряма гіпсокартонна стеля, а пізніше захотілося цю стелю якось прикрасити. Врешті-решт вибір припав на ось цю багаторівневу стелю. Верхній рівень стелі залишився колишнім, нічого глобально вже не перероблялося, лише в деяких місцях вона була посилена за рахунок додаткових підвісів. Стеля вийшла досить оригінальною і стала чудовою прикрасою спальні. Багато відвідувачів зацікавилися цією конструкцією і захотіли змонтувати подібну стелю у себе вдома. Щоб полегшити їм завдання я роз'яснив деякі нюанси з монтажу цієї стелі і надав ескіз. Все це обговорювалося в цій гілці на форумі.

Потолок из гипсокартона фото

Спальня №2

У другій спальні ситуація була аналогічною. Спочатку була змонтована просто пряма стеля, а через деякий час додані два рівні. Дана Г - подібна стеля, незважаючи на свою простоту, виглядає дуже симпатично. Фото саме цієї стелі після всіх оздоблювальних робіт у мене немає, але нижче Ви можете побачити подібну трирівневу стелю, в тому числі і після оздоблення.

потолки из гипсокартона фото 2012

А ось схожа стеля, тільки змонтована в квартирі

Потолок из гипсокартона фото

Ось така симпатична підвісна стеля в молодіжній вітальні. Проста і в той же час красива стеля в сучасному стилі, являє собою П - подібну конструкцію, з подвійними тонкими коробами по периметру кімнати, з вбудованими точковими світильниками і передбаченим прихованим карнизом під штори.

Потолок из гипсокартона фото

А на цій фото, ця ж стеля, тільки після всіх опоряджувальних робіт. Незважаючи на те, що це кімната стандартного панельного будинку з невисокими стелями, виглядати вона стала просто чудово.

Сходи

Потолок из гипсокартона фото

Сходи, що ведуть на другий поверх будинку, складалися з суми висот першого і другого поверху, а це більше п'яти метрів висоти. Тому щоб спростити процес прибирання, заміни лампочок і т. п., було вирішено опустити стелю слідом за спускающимися сходами. У підсумку стеля на сходах в найвищій точці опустилася на 90 сантиметрів. Причому опустилась не відразу, а як видно на фото, «крокувала» поступово вниз. В результаті вийшла досить оригінальна стеля з цікавим ефектом.

Потолок из гипсокартона фото

[44414]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона