На русском языке

Гіпсокартонні конструкції у двокімнатній квартирі на Кудрявському узвозі в Києві.

3D-візуалізація

Стелі з гіпсокартону
підвісна стеля

Потолок из гипсокартона фото

Перед початком робіт в нашому розпорядженні було простеньке креслення, яке більше було схоже на ескіз і ось така 3D візуалізація. Так ця квартира повинна була б виглядати після закінчення всіх ремонтних робіт.

Спальня

У спальні була зроблена дворівнева гіпсокартона стеля, яка плавно переходила на стіни і опускалася до самої підлоги . Як Ви вже помітили, на візуалізації зображений письмовий стіл, який виконує також роль підвіконня. Цікаве рішення, коли в кімнаті небагато місця, а хочеться вичавити з неї максимум функціональності.

гіпсокартонні стелі фото

стелі фото

підвісна стеля з гіпсокартону

Вітальня

Вітальня виконана в сучасному стилі, присутні тільки прямі лінії, як на стелі, так і на стінах. На одній зі стінок планувалося навісити плазмовий телевізор, тому дизайнер вирішив зробити акцент саме на цій стіні. Сама стінка була не рівною, а посередині стіни малося поглиблення між двох несучих бетонних колон. Якраз в це поглиблення прекрасно вписалася плазма. По обидва боки від телевізора нами були змонтовані невеликі декоративні полички з гіпсокартону, в які були вбудовані точкові світильники, що виконують роль додаткового декоративного освітлення.

підвісні стелі з гіпсокартону фотогалерея

стелі із гіпсокартону фото

гіпсокартонні потолки фото

Коридор

Особливу увагу хочеться звернути на коридор. Незважаючи на простоту і лаконічність ліній, і строгу однотонну колірну гамму, виглядає цей коридор дуже симпатично і стильно.

сучасний інтер єр статті

Ванна кімната

фото стелі

[21149]

Монтаж гипсокартонных конструкций в Киеве. Элитное качество по адекватной цене. Прозрачная система подсчета стоимости монтажа гипсокартона